Mark Cuban Kriptoya Güveniyor mu? İşte Bitcoin Yorumu

Mark Cuban Kriptoya Güveniyor mu? İşte Bitcoin Yorumu

Bitcoin Haberleri
Ekim 18, 2021 tarafından Ömer Dursun
60
mark-cuban-bitcoin-yorumu

Mark Cuban’ın Bitcoin yorumu şaşırtacak. Milyarder yatırımcı Mark Cuban’a göre, Bitcoin diğer kripto para birimleri üzerinde büyük bir avantaja sahip.

Cuban, Cumartesi günü bir değer deposu olarak “sıfır rekabete” sahip olması nedeniyle “büyük bir avantaja” sahip olduğunu dile getirdi.

Cuban, Bitcoin’i “piyasadaki en iyi değer deposu” olarak nitelendiriyor. Onun görüşüne göre bu, Bitcoin’i tasarım açısından arzda sınırlı kılan algoritmik kıtlığından kaynaklanıyor. Bu nedenle Cuban, Bitcoin’i talep arttıkça değerlenecek bir varlık olarak görüyor. Bitcoin’in altından daha iyi bir değer deposu olduğunu söyleyerek altınla karşılaştırmayı ihmal etmedi.

bitcoin-planbMark Cuban’ın Bitcoin yorumu şaşırtacak

Shark Tank yatırımcısı ve Dallas Mavericks sahibi, Bitcoin konusunda o kadar iyimser ki, Ethereum ile birlikte gelecekte kriptoda güvenli limanlar olarak görüleceğini tahmin ediyor.

Ancak Cuban’ın yorumlarına rağmen, finans uzmanlarının genellikle kripto para birimini riskli, değişken ve spekülatif olarak değerlendirdiğini ve yatırımcıların yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri kadar yatırım yapmaları gerektiği konusunda uyardığını unutmayın.

Bununla birlikte Cuban, merkezi olmayan finansa güç sağlayan Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmelere veya kod koleksiyonlarına veya DeFi’ye, uygulamalara ve NFT’lere atıfta bulunuyor. Ona göre, akıllı sözleşmeler kripto alanındaki gerçekten her şeyi değiştirdi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X