MicroStrategy CEO’su Çin’in Kripto Yasağını Değerlendirdi 

MicroStrategy CEO’su Çin’in Kripto Yasağını Değerlendirdi 

Bitcoin Haberleri
Ekim 1, 2021 tarafından Merteren Alkis
33
microstrategy-bitcoin

MicroStrategy CEO’su Çin’in Kripto Yasağını Değerlendirdi 

Nasdaq listesinde yer alan iş zekası şirketi MicroStrategy Inc.’in  CEO’su Michael J. Saylor, yakın tarihli bir röportajda, Çin’deki son kripto yasağının Bitcoin için “büyük ölçüde alakasız” olduğunu söyledi. Bill Barhydt, kripto varlık yönetimi firması arasında Kurucu ve CEO ile bir röportajda konuşan Abra , Saylor  kripto paralar için Çin’in son darbesi etkisiz olduğunu söyledi. Saylor, Google, Facebook ve Twitter’a yaptığı erken yatırımların altını çizerek, o sırada Çin düzenlemelerinden de etkilenmediğini söyledi.  

Şöyle bildirilmiştir Günlük Hödl tarafından söyledi: 

2010’da Google, Facebook ve Twitter’ın hisselerini Çin’in yasaklayacağını duyduğun için terk etseydin, çok fazla para kaybederdin. Çin’in yasakladığı teknolojilere trilyonlarca dolar yatırım yapıldı. 

Saylor, Çin’in kripto varlıklarla ilgili yapmış oldukları düzenlemelerin yalnış olduğunu söyleyerek devam etti. 

Saylor, Çin’in baskısına rağmen Bitcoin’de yükselişini sürdürdü ve yatırımcıların BTC ile uzun vadeli düşünmeleri gerektiğini söyledi. Saylor, merkez bankaları ve düzenleyicilerin açıklamalarının henüz  Bitcoin’i dijital bir değer deposu olarak tartışmadığını ve sektöre olumlu bir görünüm kazandırdığını savundu. MicroStrategy başkanı ayrıca, düzenleyicilerin ve yasa koyucuların Bitcoin ve genel olarak kripto endüstrisini desteklediğine dair güçlü göstergeler olduğunu belirtti. 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X