Mike Alfred Gençlerin Bitcoin İle İlgilendiğini Söyledi

Mike Alfred Gençlerin Bitcoin İle İlgilendiğini Söyledi

Bitcoin Haberleri
Mayıs 29, 2020 tarafından koindeks
12
mike-alfred-genclerin-bitcoin-ile-ilgilendigini-soyledi

Digital Assets Data isimli analiz firmasının ceosu olan mike alfred gençlerin bitcoin ile ilgilendiğini söyledi. Bu sayede de bitcoinin altının yerini alacağı görüşünde olduğunu belirtti. Bunun da dünyanın dijitalleşme konusundaki ilerlemesini kaynak gösterdi.

İnsanlar Tarafından Kabul Göreceğini Söyledi

Ceo Alfred enflasyon sebebiyle para birimlerinde ortaya çıkan riskin bitcoinde olmaması sebebiyle tercih edildiğini belirtti. Ülkelerin yaşadığı ekonomik sıkıntılar durumunda yatırımcıların bitcoine yöneldiklerini ve kripto paranın bu sayede popüler olduğunu ifade etti. Ayrıca bitcoinin insanlar tarafından kabul görmesiyle daha çok alanda kullanılmaya başlayacağını ve bu sebeple de küresel ekonomiye karışacağını söyledi.

Ceo’ya Katılmayanlarda Var

Ceo Alfred’in bitcoinin altının yerini alacağı görüşüne katılmayanlarda var. Ekonomist Peter Schiff bitcoinin değer kaybedeceğini bu sebeple de altına yatırım yaptığını belirtti. Schiff bitcoinin değer kaybedeceğine dair görüşünü de kripto paranın son dönemlerdeki fiyat artışlarını örnek göstererek savundu. Ekonomist attığı twitlerde altın yatırımcılarıyla dalga geçenlerin birkaç yıl içinde aynı duruma düşeceklerini ve kripto paranın değer kaybedeceğini yazdı. Ayrıca Goldman Sachs’da bitcoinin yatırım için doğru tercih olmayacağını savunanlar arasında yer aldı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X