Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi İçinde Yaşanan Tedirginlik

Milyon Dolarlık Bitcoin Transferi İçinde Yaşanan Tedirginlik

Bitcoin Haberleri
Mayıs 27, 2020 tarafından koindeks
6
bitcoin-transferi

Kripto para piyasasında son günlerde çok konuşulan milyon dolarlık bitcoin transferi piyasalarda tedirginlik yaşattı. Yatırımcılar bu transferden sonra, transferin neden yapıldığını ve bu transferin piyasaları ne şekilde etkileyeceği yönünde araştırmalar yapıyor.

431 Milyon Dolar Transfer

Ivanontech akademisinin kurucularından olan Ivan Lılhjegvist transferi kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Transferin 46.835 bitcoin ile yani 431 milyon dolar değerinde olduğu belirtildi. Üstelik bu kadar yüksek miktarda olan bir transfer için de son derece komik bir rakam olan 2.5 dolar gibi bir tutar transfer ücreti olarak ödendi.

Transfer Cüzdanı Geçen Eylül Ayı’na Ait

Transferin yapıldığı cüzdan da geçen yıla ait Eylül ayının tarihinin olması ve bu cüzdan da farklı birçok işlemin de yer aldığı görülüyor. Bu nedenle bu cüzdanın yatırımcıların fonlarını düzenli bir şekilde belirleyen kripta para borsasına ait olduğu tartışmalar arasında. Tartışmalar sürerken yatırımcılar işlemin piyasaya yansıyacağı şekli merakla bekliyor ve bir yandan da bitcoin ile işlem yapan kişiler bu süreçten etkilenip etkilenmeyeceklerini düşünüyorlar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X