NFT Token Projesi Uzaya Gönderiliyor! 

NFT Token Projesi Uzaya Gönderiliyor! 

Kripto Para Haberleri
Eylül 29, 2021 tarafından Merteren Alkis
30
nft-token-projesi-uzaya-gonderilecek

NFT Token Projesi Uzaya Gönderiliyor!

Çarşamba günü yayınlanan bir duyuruya göre, Kopernik Uzay ve Ay Şirketi, Q4 2022’de aya giden iniş aracında NFT şeklinde yük alanlarını  halka açık bir satış başlatmaya hazırlanıyor.  

Kurumsal ve bireysel alıcılar, Lunar Outpost’un M1 MAPP gezicisinde yük alanı NFT’lerini satın alabilecek, parçalara ayırabilecek ve yeniden satabilecek. 

NFT’nin sahipliğinin, arazi aracı içindeki yük alanının sahipliğini kilogram (kg) olarak verileceği açıklandı. Kopernic Uzay kurucu ortağı ve CEO’su Grant Blaisdell satışın 3,5 kg kullanılabilir yük alanını kapsayacağını ve ilk satış fiyatının kg başına 4,25 milyon $ olacağını açıkladı. Blaisdell ayrıca, faydalı yük alanını kullanma hakkı için en az 100 gramlık bir satın alma gerekeceğini açıkladı. 

 

NFT Token Projeleri Hız Kazanıyor! 

Duyuruya göre, Kopernik Uzay ve Ay Şirketi, aya indikten sonra geziciye daha fazla erişim sağlayacak diğer NFT’leri piyasaya sürmeyi planlıyor. NFT projeleri son birkaç aydır hız kazanıyor ve görünüşe göre, non-fungible token (NFT) sahip olmanın önündeki engeli azaltıyor. Bununla birlikte, bazı uzmanlar, kısmi NFT’lerin onları kıymetli yapan yatırım sözleşmeleri oluşturabileceğini söylüyor. 

 

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X