NuBits Coin Nedir?

NuBits Coin Nedir?

Altcoin Haberleri Sözlük
Eylül 11, 2021 tarafından Bülent Keçeci
419
NuBits Coin Nedir?

NuBits Coin Nedir?; asıl amacı, istikrarlı olmak ve ABD doları ile eşdeğer bir değere sahip olmak olan bir kripto para birimidir. Kullanıcıların ağdaki değişiklikler üzerinde oy kullanmalarını sağlayan, oy paylarını (NuShares) kullanıcılar arasında dağıtarak istikrarı korumaya çalışan bir coin sistemidir.

Bu kripto para biriminin arkasındaki bir başka fikir, ABD dolarında hiperenflasyon durumunda, NuBits hissedarlarının NuBits‘i başka bir para birimine ve hatta bir dizi emtiaya sabitleme hakkına sahip olacağıdır.

NuBits Coin Nedir?, NuBits kripto para birimi, aynı adı taşıyan DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) tarafından yönetilmektedir. NuBits ekibi bu durum hakkında web sitesinde herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bu nedenle de geliştiricileri veya yöneticileri hakkında çok az şey biliniyor. Sadece eski bir Peercoin geliştiricisi olan kurucusunun “Jordan Lee” takma adına sahip olduğunu biliyoruz, ancak kimliği tıpkı Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto gibi bir sır.

NuBits Coin Faydaları Nelerdir?

Nubits coin almanın tıpkı diğer coinlerde de olduğu gibi bazı faydaları bulunmaktadır. Dilerseniz sizlere Nubits coin faydalarını açıklayalım.

  • NuBits, oynaklığı azaltmak ve istikrarı korumak için kullanıcılarına ve topluluklarına bağlı bir sistem kullanır. Sistem temel olarak, NuBits kripto para birimi (USNBT) talebini etkileme ve arzı buna göre yönetme yöntemleri olan 6 “likidite düzeyine” bölünmüştür.
  • Bu seviyelerden birinde, “likidite sağlayıcı” açık piyasada emir alıp satar. 1$’dan biraz daha yüksek bir fiyattan satar ve 1$’dan daha düşük bir fiyattan alış emri verir.

NuBits Coin Kullanım Alanları Nelerdir?

NuBits Kripto para birimi, diğer işlem tabanlı para birimlerinin kripto alanında yaptığı tüm kullanımlara sahiptir, ancak istikrarlarından dolayı ve kullanım kolaylığı ile övünür.

  • Para biriminizi iptal etme konusunda endişelenmenize gerek yok, her zaman itibari para birimi değerinizi hesaplayın! NuBits’in 1: 1 hedefi, kripto para birimlerinin alım satımını ABD dolarından çok daha kolay hale getirmektir.
  • NuBits coinlerin vaat edilen istikrarı ile bankaya yatırmadan paradan tasarruf edebilirsiniz. Teorik olarak, bu kripto para birimlerinin iniş ve çıkışları yoktur, bu nedenle paraları NuBits (USNBT) paralarına dönüştürmek ve cüzdanınızda saklamak teknik olarak ideal bir alternatiftir.

Kripto para piyasası hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X