O Yatırımcı Bu Kripto Parada 100 Kat Artış Bekliyor!

O Yatırımcı Bu Kripto Parada 100 Kat Artış Bekliyor!

Altcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 28, 2020 tarafından koindeks
23
band-yukseliş

Kripto paralara yatırımlarıyla ve tahminleriyle ünlenen yatırımcı Lark Davis, hızla büyüyen ve 100 kat artış potansiyeli gördüğü kripto paraları paylaştı. Bu kripto paralar Oracle alanında hızla büyüyor. 100 kat yükselmesini beklediği kripto paralar arasında ilk sırada kısa zaman içerisinde sert düşüş yaşayan Band Protocol yani BAND kripto parası bulunuyor. Yaklaşık 150 milyon dolar piyasa değerine sahip olan BAND’ın parabolik değerlerinin onu yeni zirvelere taşıyacağını düşünüyor.

Yatırımcı Davis’in listesinde ikinci olarak paylaştığı Ethereum tabanlı Oracle olan Tellor (TLB) bulunuyor. Uzun vade içerisinde Tellor’ün çok yükseleceğini ön görüyor.

Kripto para yatırımcısı Lark Davis’in listesinde bulunan son kripto para ise DAI.  DAI’nin piyasa değerlerini incelediğinde ve teknolojisini incelediğinde bu alanda da bir yükseliş bekliyor. DAI 37 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. ChainLink 3.8 milyar dolar piyasa değerine sahip. DAI’nin ona yetişebileceğini ve en az 100 kat artacağını ön görüyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X