Okex Kripto Para Borsasının Trafiği Takdir Topluyor

Okex Kripto Para Borsasının Trafiği Takdir Topluyor

Kripto Para Haberleri
Mayıs 11, 2020 tarafından koindeks
15
okex-kripto-para-borsasinin-trafigi-takdir-topluyor

Kripto para piyasasında son dönemde yaşanan büyük hareketlilik ile birlikte okex kripto para borsasının trafiği ile kalitesini gösteriyor.

Okex’in Trafik Artışı Devam Ediyor

Okex son dönemde trafik artışı yoğunluğu anlamında en iyi performans gösteren kripto para borsalarının başında geliyor. Son dönemde kripto paralarda alım ve satım anlamında büyük bir yoğunluk görülüyor. Bu yoğunluğun gelecekte ki büyük bir artışa işaret ettiği yorumları sıklıkla yapılıyor. Bu yoğun süreçte dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip iki kripto borsası ise performansları ile hayal kırıklığı yaşattı. Mart ayının başında Binance kullanıcılarının bir süre yarı yolda bırakmış, Coinbase ise kripto para borsasını yoğunluk nedeniyle geçici bir süre kapatmak zorunda kalmıştı. Bu süreçte Okex’in gösterdiği kusursuz performans ziyaretçi sayısının ciddi anlamda artış göstermesine neden oldu.

Yüzde 147 Artış Büyüledi

Dünyanın ilk iki sırasında yer alan Binance’de yüzde 2, Coinbase’de ise yüzde 7 oranında bir trafik düşüşü yaşarken son dönemde verdiği güven ile büyük beğeni toplayan Okex kripto para borsasının yüzde 147 trafik artışı göstermesi gelecek adına büyük ip uçları veriyor. Neredeyse tüm kripto para borsalarının trafiğinde azalma olurken Okex bu anlamda resmen tarih yazıyor. Borsanın gelecek yıllarda ilk 2 sırada kendine yer bulması bekleniyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X