Ontology Nedir?

Ontology Nedir?

Altcoin Haberleri
Eylül 24, 2021 tarafından Merteren Alkis
57
ontology-nedir

Ontology Nedir?

 Ontology, özel şirketlerin sahip olduğu blockchain ağlarının Ontology’ye özel olan  bağımsız blockchain ağının üzerine kurulmasına, kişisel ve önemli bilgilerin korunarak etkileşime geçmesine olanak sağlayan, bir çok kurum ve projelere hizmet veren bir güvenlik protokolüdür.

ONT Coin, satışa açılırken Çinde Ethereum’un rakibi olarak görülen NEO blockchain üzerinde bir NEP-5 tokeni olarak kullanıcılara açılmış, dağıtım şekli olarak (ICO) modelini seçerek NEO tutan kullanıcılara sınırlı sayıda ONT Coin dağıtılmıştır. 2018 yılında ise kendi mainnet hizmetini açarak NEO blockchain’den bağımsız olarak çalışıyor. Ayrıca ekosisteminde ONTO, Ontology Authenticator, OWallet yer alarak diğer kripto paralar arasından öne çıkıyor. 

Ontology (ONT) Coin ne kadar?

ONT Coin şu anki değeri 7.12 .24 saatlik işlem hacmi ise ₺1,342,684,928. Piyasa hacmi 6,221,780,973 ile CoinMarketCap listesinde 108. Sırada yer alıyor. Ontology ATH noktası olan  ₺88.88 91.71% düşmüş durumda yeni yatırımcılarını bekliyor. 

Ontology Neden Farklı?

-ONT Coin, çeşitli projelerinin kendi blockchain üzerinde ağ kurmasına imkan sağlıyor.

-ONT Coin, tokenine sahip olanlara, token sayısına göre ücretsiz ONG üreterek ağ komisyon ücretini azaltılmasını sağlıyor.

Ontology (ONT) Coin nereden alınır?

ONT Coin, Dünyanın en büyük borsalarından olan Binance, Huobi, Gate.io borsalarında işlem görmektedir. Borsadan alım yapmak için  Tether(USDT) ,Bitcoin(BTC) ve BUSD işlem çiftlerini kullanarak ONT Coin alabilirsiniz.

 

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X