Hong Kong’da Bitcoin Yatırımında Artış Olabilir

Hong Kong'da Bitcoin Yatırımında Artış Olabilir
Hong Kong'da Bitcoin Yatırımında Artış Olabilir
Daha Fazla Göster

Hong Kong; kabusları yaşıyor. Çin devletine, bölgenin yargı sistemi üzerinde tam bir yetki veren ve bağımsızlığını en etkili şekilde sona erdiren, yeni Hong Kong; “güvenlik yasası”nın gelmesiyle bir gerçeklik halini aldı.

Bu, Özel İdari Bölge için gerçekten korkunç bir haber. Ancak Hong Kong’un sakinleri fonlarını bölgeden çıkarmak için hızla davrandıkça, bu durumun Bitcoin talebinde artışa neden olabileceği açıklanmaktadır.

Sunulan Yasa ve Bitcoin

Sunulan güvenlik yasası ile beraber, Hong Kong’da ayaklanmalar başladı. Bölgedeki ayaklanmalar ile oluşan para çıkışı, bitcoine olan talebi artışmış durumdadır.

Bitcoin, bölgeden para çıkışını sağlamak için kullanılan en iyi mekanizmadır. Bunun en büyük nedeni bitcoinin dünyanın her yerinde güvenli bir şekilde kullanılması ve yatırım işleminin kolayca yapılmasıdır. Ayrıca, uygun adımlar ile bitcoin, anonim bir hal alabilir.

Bitcoin dünyanın her yerinde geçerlidir. Ayrıca, her türlü dünya bankasında da geçerliliği olan, her türlü para birimine dönüşebilen bir mekanizmadır.

Bitcoin Yatırım Etkisi
Bitcoin Yatırım Etkisi

Beklenen Tehlike

Hong Kong güvenlik yasası, şehir üzerinde uygulanmaya başlandı. Hızlı bir şekilde para çıkarmak isteyen kişilerin, çabası büyük bir hızla devam etmektedir. Parayı çıkarmak için en etkili yöntem ise bitcoin mekanizmasıdır.

Yeni yasanın gelmesi ile il zenginlerini tutuklanma korkusu sarmaya başladı. Bu sebepten ötürü, il zenginleri paralarını çıkarmaya çalışıyor. Çıkan bu paralar ile ekonomi de düşüşler gözlenmeye başlanacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.