Paribu’dan Yeni Bir Altcoin Geliyor Açıklaması

Paribu’dan Yeni Bir Altcoin Geliyor Açıklaması

Kripto Para Haberleri
Mayıs 7, 2020 tarafından koindeks
13
paribudan-yeni-bir-altcoin-geliyor-aciklamasi

Kripto para alanında Türkiye’de öncü olan borsa Paribu üyelerine yeni bir altcoin geliyor şeklinde açıklamada bulundu. Bu açıklamaya göre yeni bir altcoin olan Cosmos artık borsada işlem görmeye başlıyor. Güçlü bir alt coin olan Cosmos ile alakalı bilgi paylaşımı da yapıldı.

Açıklama Detayları

Paribu tarafından yapılan açıklamaya göre Cosmos diğer adı ile Atom 8 mayıs tarihi itibarıyla işlem görmeye başlıyor. Yatırma ve çekme işlemleri sabah 10:00 itibarı ile başlayan alt coin için 16:00’a kadar işlem yapma şansı veriliyor. Güçlü yapısı ve gördüğü talepler ile dikkat çekmeye devam eden alt coin için yaklaşımlar ise oldukça olumlu görünüyor.

Cosmos

Yazımla birlikte küçük bir düşüş yaşayan alt coin 2.64 dolar civarında işleme alınıyor. 503.1 dolar ile ölçülen bir piyasa değerine sahip olduğu da biliniyor. 173.5 milyon dolar olarak 24 saatlik bir zaman diliminde yatırım hacmi meydana getiriyor. Paribu bu yapısı ile dikkat çeken coin ile ilgili işlemleri onaylayarak borsasına daha da fazla yatırımcı çekmeyi amaçlıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X