Paris Hilton, Sotheby’s Marketplace Üzerinden NFT Koleksiyonunu Listeledi

Paris Hilton, Sotheby’s Marketplace Üzerinden NFT Koleksiyonunu Listeledi

Kripto Para Haberleri
Ekim 24, 2021 tarafından Merteren Alkis
43
paris-hilton-nft

Geçen hafta, önde gelen lüks müzayede evi Sotheby’s, “Metaverse” adlı takas edilemez token (NFT) pazarını tanıttı. Sotheby’s NFT pazarında, Rare Pepe kart koleksiyonundan kartlar da dahil olmak üzere bir dizi koleksiyon sanat eseri yer aldı. Şimdi sosyetik Paris Hilton, Chelsea Evenstar ve Maalavidaa gibi popüler NFT sanatçılarının eserlerini içeren NFT’lerinden birkaçını Sotheby’nin yerel NFT pazarında tanıttı.

Sotheby’s, Metaverse NFT Pazarını Tanıttı

Merkezi New York’ta bulunan İngiliz merkezli Amerikan çok uluslu lüks müzayedesi Sotheby’s, son zamanlarda takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonları ile ilgili büyük çalışmalar yapıyor. Geçen hafta şirket , “ Sotheby’s Metaverse’i tanıttı.  Kısa süre önce, Sotheby’nin NFT Metaverse pazarında en nadir Nadir Pepe blok zinciri ticaret kartlarından bazılarının bir koleksiyonu listelendi.

Paris Hilton, Sotheby’s Market’i Kullanarak NFT’lerini Listeliyor

19 Ekim’de, bitcoin ( BTC ) tüm zamanların en yüksek fiyatını aşmadan hemen önce , medya kişiliği, sosyetik, iş kadını, model, şarkıcı ve aktris Paris Hilton, Sotheby’s Metaverse NFT pazarındaki yeni listesi hakkında tweet attı. Hilton, Twitter’da “[Natively Digital] @Sothebys @Sothebysverse Müzayedem için harika [sanat eseri] seviyorum” dedi.

Hilton’un Sotheby’s Metaverse’de barındırılan NFT koleksiyonunda Maalavidaa’dan sanat eserleri “ Fractures ” adlı bir parçada yer alıyor . Serwah Attafuah’ın “ Aether: Galaxy Goddess ” adlı bir başka parçası ve Chelsea Evenstar tarafından hazırlanmış “ AQUARIUS – Keeper of the Ametist Star ” adlı bir NFT .

Sotheby’s pazarındaki NFT açık artırma listesi, Hilton’un ilk NFT’sini Mart 2020’de geliştirdiğini ve NFT Ödülleri töreninde “En İyi Yardım Kuruluşu NFT” ödülünü kazandığını belirtiyor.

Sotheby’s:

Paris Hilton, NFT sanat pazarını gelecek olarak görüyor ve sanatçıların sınırları zorlamasını ve sanat endüstrisini sonsuza dek değiştirmesini seviyor.

Paris Hilton’un geçtiğimiz baharda Bitcoin hakkında “çok, çok heyecanlı” olduğunu söylediği için kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinin bir hayranı olduğu uzun zamandır biliniyordu .

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X