Peter Brandt BTC İnanç Açıklamasında Bulundu

Peter Brandt BTC İnanç Açıklamasında Bulundu

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 23, 2020 tarafından koindeks
16
Peter-brandt-btc-inanc-aciklamasinda-bulundu

Peter Brandt btc inanç açıklamasında bulundu. Tüccar bu açıklamayı twitter isimli sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Bitcoin’e inancını dile getiren Brandt yine de inancına dair sorgulamalarda bulundu. Yaptığı sorgulamanın sebebinin ise onun sözlerine inanan onlarca insanı düşünmesi olduğu ortaya çıktı.

Yaptığı Telefon Görüşmesi İnancını Canlandırdı

Brandt bitcoin için inanç duyduğu ancak sorgulamalarının da olduğu açıklamalarını yaptıktan sonra bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Yaptığı bu telefon görüşmesinin ise btc’ye olan inancını artırdığı öğrenildi. Brandt bu görüşmeyi Tuur Demeester ile yaptı. Adamant Capital’in kurucusu olan Tuur Demeester tüccarın bitcoine olan inancını artırıcı bir görüşme yaptı. Tüccarın görüşme sonrası soru işaretlerinden büyük oranda kurtulduğu ise yine sosyal medya hesabından Tuur Demeester’e teşekkür etmesiyle anlaşıldı.

Boğa Rallisi Hakkında Açıklamalarda Bulunmuştu

Tüccar Peter daha öncede boğa rallisi hakkında açıklamalar yapmış ve boğa rallisine inancının olmadığını açıklamıştı. Bunun içinde boğaların tasfiye edilmesini düşündüğünü belirtmişti. Ayrıca da Peter daha önce bitcoinin sıfıra düşmesine yönelik tahminlerinde haklı çıkmıştı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X