Piyasa Düşerken Yükselişiyle Sürpriz Yapan Coin Celer Network

Piyasa Düşerken Yükselişiyle Sürpriz Yapan Coin Celer Network

Altcoin Haberleri
Eylül 25, 2021 tarafından Mavi Neptün
62
Piyasa-Duserken-Yukselisiyle-Surpriz-Yapan-Coin-Celer-Network

Kripto varlıklar yaklaşık 1 haftadır düşüş trendinde. Başta Bitcoin olmak üzere Ethereum, majör coinler ve diğerleri yüzde 10’un üzerinde kayıp yaşıyor. Haftalık yüzde 40’lara varan düşüşlerin yaşandığı piyasada sürpriz yapan varlıklar da oldu. Bunlardan biri de Celer Network.

CELR, zincir dışı işlemleri yöntemini sağlayan projedir. İşlem hızı ve verimli tarafıyla ön plana çıkan bir kripto para birimi. Polkadot ekosistemini kullanan Celer Network, akıllı ölçeklendirilmiş çözüm sunuyor. Toplam 10 milyar adet ile sınırlandırılan CELR coinin yarsından fazlası dolaşımda bulunuyor. Son 24 saat içinde 1 milyar dolardan fazla para girişi oldu bu da CELR coinin değerini 1 milyar dolara geçmişse yardımcı oldu.

Celer Network, son 24 saat içinde %25’in üzerinde yükselişe imza atarken haftalık grafikte de yüzde 35’in üzerinde kaldı. Piyasanın düşüşte olduğu bu dönemde yatırımcısının yüzünü güldüren CELR, önemli bir değerlenme yaptı. Binance, OKEx, Gateio, MEXC gibi önemli borsalarda da listelenen kripto para birimi, dün 0.19 cent ile tüm zamanlar zirvesini şimdilik görmüş oldu.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X