Polygon (MATIC) Teknolojisi İsviçre Posta Servisi Tarafından Kullanılıyor

Polygon (MATIC) Teknolojisi İsviçre Posta Servisi Tarafından Kullanılıyor

Kripto Para Haberleri
Ekim 9, 2021 tarafından Merteren Alkis
120
isvicre-posta-servisi-polygon-matic

İsviçre ulusal posta servisi, “İsviçre Kripto Damgası”nı Polygon (MATIC) teknolojisi yardımıyla başlatmayı planlıyor.

“Her yıl yaklaşık 50 farklı yeni pul basan” Swiss Post tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre , 25 Kasım’da “İsviçre pulu tarihinde bir dönüm noktasını temsil eden çok farklı bir pul türünü piyasaya sürecek – Swiss Crypto Stamp, Swiss Post’un “pulların fiziksel dünyası ile dijital kripto evreni arasındaki boşluğu Polygon teknolojisi yardımıyla doldurmasını” sağlayacak.

isvicre-polygon

Swiss Post ilk kripto damgasını şöyle açıklıyor:

“ İlk bakışta, İsviçre Kripto Damgası sıradan herhangi bir damgaya benziyor. Kendinden yapışkanlıdır, Matterhorn’u ve ayı mavi bir arka plan üzerinde gösterir ve nominal değeri 8.90 franktır. Sahipler, diğer pullar gibi posta öğelerini belirtmek için kullanabilirler. Ancak gerçek kripto damgası dijitaldir. ve bir dijital koleksiyoncu öğesidir. Her fiziksel İsviçre Kripto Damgası, bir blok zincirinde saklanan dijital bir damgaya erişim sağlar. “

Cointelegraph tarafından hazırlanan bir rapora göre, Swiss Post sözcüsü onlara şunları söyledi:

“ Her tasarım, değiştirilemez bir token oluşturur ve Polygon Blockchain’de saklanır. 

Dikkat çekici olan şey, dijital kripto pullarının 13 farklı tasarımda gelmesi. Bazıları daha yaygındır, diğerleri ise çok daha nadir olması. İsviçre Kripto Damgası, 25 Kasım 2021’de 175.000 adet olarak piyasaya sürülecek . İsviçre’nin ilk kripto pulu bu tarihten itibaren seçili Swiss Post şubelerinde satışa sunulacak. 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X