Polygon Spam İşlemlere Karşı Tedbir Olarak Ağ Ücretlerini Arttırıyor

Polygon Spam İşlemlere Karşı Tedbir Olarak Ağ Ücretlerini Arttırıyor

Altcoin Haberleri
Ekim 6, 2021 tarafından Merteren Alkis
89
polygon-agi-ag-ucretlerini-arttiriyor

Kurucu ortak Sandeep Nailwal bir forum gönderisinde açıkladığına göre, Polygon ağ ücretlerini 1 Gwei’den 30 Gwei’ye yükseltecek. Ağ ayrıca , bir OpenSea pazar yeri entegrasyonu ile takas  edilemez tokenlere (NFT) geçişini ikiye katlıyor.

Kurucu ortak Sandeep Nailwal tarafından proje forumunda yayınlanan bir gönderiye göre, Polygon Network, spam işlemlerini önlemek için ek bir önlem olarak ağ ücretlerini artıracak . Nailwal, ağ ücretlerinin 30 Gwei’ye çıkarılacağını söyledi.

Polygon geçmişte spam saldırılarından zarar gördü, ancak neyse ki sonuçlarını hafif atlattı. Haziran 2021’de kripto meraklıları, birisinin art arda kendilerine işlemler gönderdiğini kaydetti . Bazıları bu hareketin Iron Finance’i devirmek için bir çaba olduğunu düşündü.

Gaz ücretlerini yükseltmek, spam işlemlerini gerçekleştirmenin maliyetini büyük ölçüde artıracağından, bu tür olayları çok daha zor hale getirecektir. Elbette topluluk, ekibin istediği zaman ağ ücretlerini artırma kabiliyetini sorgulayabilir ve buna bağlı olarak daha fazla merkeziyetçilik çağrısında bulunabilir. Belki de Poligon gelecekte daha fazla merkezi olmayan yönetime izin verecektir.

OpenSea Platrofmuna Polygon Ağı Geldi

Polygon ağında ayrıca OpenSea başlatılması kritik gelişmelere yol açmıştır. İkincisi, 4 Ekim’de NFT pazarının daha hızlı ve daha ucuz işlemleri kolaylaştırmak için Polygon ağını entegre ettiğini duyurdu .

 

polygon-opensea

Kullanıcılar, ‘Zincirler’ sekmesi altında OpenSea’deki Polygon ağını kolayca seçebilirbir. Bu özellikle beraber  ETH fonlarını transfer etmek için yalnızca minimum gaz ücreti ödemek zorunda kalacaklar.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X