Milyarder Yatırımcı Ray Dalio Bitcoin’e Sahip Çıktı

Milyarder Yatırımcı Ray Dalio Bitcoin’e Sahip Çıktı

Bitcoin Haberleri
Ekim 7, 2021 tarafından Ömer Dursun
43
ray-dalio-bitcoin

Ray Dalio, Bitcoin’in (BTC) zamana direndiğini söylüyor, ancak genel kripto pazarının hala ileride zorluklarla karşı karşıya olduğuna inanıyor.

CNBC’den Andrew Ross Sorkin ile bir röportaj yapan Bridgewater Associates hedge fon kurucusu, kıyaslama kripto parasının neden uygulanabilir bir alternatif para birimi olduğunu açıklıyor.

Sınırlı bir arzı vardır ve ödemeye kabul edildiği ve arzı sınırlı olduğu sürece, talep arzın artmasından daha fazla artarsa ​​yükselir ve bu amaca hizmet eder.

Harika bir programlama işi yaptı, ‘zamanın testinden’ geçti, yani saldırıya uğramadı. Bu yüzden uygulanabilir bir alternatif. Sanırım çoğu insan, arzı sınırlı ve belki de kontrol edilmeyen bir servet deposu diyecek.

Ray Dalio, Bitcoin’i uzun vadeli görüyor

Milyarder, kriptodan daha fazla altına sahip olduğunu söylüyor ve yatırımcıların sadece Bitcoin veya altına odaklanmamalarını tavsiye ediyor.

Size söyleyeyim. Kripto bu şekilde değiştirilebilir, yani hükümetler onu düzenleyebilir, yasaklayabilir veya izleyebilir.

Ancak hükümetler alternatif para birimi istemiyor. Çünkü tarih boyunca para birimleri üzerinde kontrol istediklerini görüyoruz. 1700’den beri 750’ye yakın para birimi var. Bunların sadece %20’si hala var ve bunların hepsi bir noktada önemli ölçüde değer kaybetti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X