Raydium Nedir? Ray Coin Nedir? Ray Coin Yorum

Raydium Nedir? Ray Coin Nedir? Ray Coin Yorum

Altcoin Haberleri Kripto Analiz Sözlük
Eylül 11, 2021 tarafından koindeks
141
ray-coin

Raydium Solana Blockchain üzerine kurulmuş bir otomatik piyasa yapıcı sistemidir. Aynı zamanda likidite sağlayıcısıdır.

Raydium Nedir?

Raydium, Serum Merkezi Olmayan Değişim (DEX) için Solana blok zinciri üzerine kurulmuş bir Otomatik Piyasa Yapıcısı (AMM) ve likidite sağlayıcısıdır. Raydium, Serum içinde bir AMM olarak ilk hamle avantajına sahiptir ve yeni ve mevcut projeleri ve protokolleri ekosisteme getirmenin ayrılmaz bir parçası olacaktır. Protokol, Solana ve Serum’a genişlemek isteyen projeler için bir köprü görevi görecek ve bu süreçte Raydium ve RAY tokeni, yatırımcılar ve bir bütün olarak ekosistem ile daha fazla gelişme sağlamak için bir temel olacak.

Diğer AMM’lerden farklı olarak Raydium, merkezi bir limit sipariş defterine, zincir üstü likidite sağlar; bu, Raydium Serum’un tüm sipariş akışına ve likiditesine erişmesi anlamına gelir.

Uzun vadede Raydium, Serum’da AMM’ler ve likidite sağlayıcıları arasında bir liderlik konumunu yakalamayı ve sürdürmeyi amaçlarken, Solana’nın gücünden yararlanarak Merkezi Olmayan Finansmanın (DeFi) evrimini ilerletmeyi ve ortaklarımızla birlikte alanda lider bir protokol olarak ortaya çıkmayı hedefliyor.

Ray Coin Nedir?

Ray Coin, Raydium platformunun yerel tokenidir. İlk olarak, RAY token sahipleri protokol ücretleri kazanmak için RAY tokenlerini stake edebilirler.

Ray Coin Yorum

RAY-Coin-Yorum
RAY Coin Yorum

Bugün 11 Eylül Cumartesi saat 14.27 bu yazı hazırlanırken Ray Coin fiyatı 15.59 dolar olarak seyrediyor. Solana üzerindeki yükselişle birlikte çanak hareketini tamamlayan Ray Coin, eğer çanak direnci bölgesi 16.29 dolar seviyesi üzerine çıkıp kalıcılık sağlayabilirse, çanak hedefi 28 dolar olacaktır. Ray Coin yorum için teknik olarak söyleyebileceğimiz bu. Fakat Solana ağındaki gelişmeler, Ray Coin fiyatını tabiki etkileyecektir.

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X