Ripple 34 Milyon XRP’yi Huobi Borsasına Aktardı

Ripple 34 Milyon XRP’yi Huobi Borsasına Aktardı

Altcoin Haberleri
Ekim 16, 2021 tarafından Merteren Alkis
79
xrp-huobi

XRP işlemleriyle çalışan analitik platformu Bithomp tarafından sağlanan verilere göre son on sekiz gün içinde, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısı 33.805.080 XRP’yi  Huobi borsasına kaydırdı.

Ripple’ın 100 milyon XRP’sinin Üçte Birini Huobi Borsasına Kaydırdı

Bu kripto miktarı 38.790.225 dolara eşittir. Haftalık işlemlerin boyutu, Ripple’ın düzenli transferlerde Huobi’ye gönderilmek üzere 100 milyon XRP yığını tahsis ettiği 29 Eylül’den bu yana değişiyor – 1.542.780 XRP olarak başladı, 2.309.580 olarak devam etti. Şimdiye kadar toplamda Ripple 1.911.150 XRP ‘yi Huobi borsasına taşıdı.

huobi-xrp

Borsa kısa süre önce Çin’den çekildiğini duyurmuştu ve 31 Aralık’a kadar CNY’ye karşı kripto ticaretini durdurmayı planlıyor.

XRP, İngiltere Kurumsal Yatırımcılarının Bir Numarası

Altıncı en büyük kripto para birimi XRP, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre yüzde 2,54’lük bir artış göstererek 1,15 dolardan işlem görüyor.

Önde gelen bir ticaret platformu eToro tarafından yakın tarihli bir rapor , Birleşik Krallık’taki kurumsal kripto yatırımcılarının çoğunluğunun artık en büyük varlıkları olarak XRP’yi tercih ettiğini belirtti . Cardano’nun ADA’sı ikinci konumda bulunuyor.

Ripple Labs, yakın zamanda Birleşik Krallık yetkililerinin geliştirdikleri CBDC’yi (dijital sterlin) çalışmasına yardımcı olmak için Digital Pound Foundation’a katıldı.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X