Ripple Analiz – 19.04.2020

Ripple Analiz – 19.04.2020

Altcoin Haberleri Kripto Analiz Ripple Haberleri
Nisan 18, 2020 tarafından koindeks
42
ripple-teknik-analiz

Piyasa değeri bakımından en büyük 3. kripto para birimi olan Ripple beklenen yükselişe mi geliyor? Sizler için bir inceleme yapmak istedik.

Ripple Tahminleri, Ripple Analiz

Şu anda bu içeriği sizler için hazırlarken Ripple’ın güncel fiyatı 0.1960 USD. Güncel fiyatı kontrol edebilmek için şuraya tıklayınız: Ripple Fiyatı. Teknik analiz grafiğinde fibo düzeltmesi çizdik. Destek ve direnç noktalarını belirledik. Dip destek 0.1256 USD seviyesinden dönen Ripple’ın şu anda bir yükseliş trendi içinde olduğunu görebiliyoruz. Yerleştirdiğimiz fibo grafiğine göre direnç seviyesinin 0.2066 USD olduğunu bilmemiz gerekiyor.

Ripple Yükseliş Trendinde Mi?

Ripple Yükseliş Trendi

İncelememizde trend çizgilerimizi belirlediğimizde trendin yükseliş olduğunu çok net bir şekilde görebiliyoruz.

Hangi Seviyeleri Test Edebilir?

0.230 USD seviyesini test edebileceğini ve buranın kritik bir nokta olduğunu belirtmek isterim. Bu seviyeyi görür ve üstünde kalabilirse çok daha yüksek seviyeleri test edebilmesi mümkün.

Yasal Uyarı

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X