Ripple Şirket İçi Değişiklikler Yapmaya Hazırlanıyor

Ripple Şirket İçi Değişiklikler Yapmaya Hazırlanıyor

Kripto Para Haberleri
Mayıs 4, 2020 tarafından koindeks
7
ripple-sirket-ici-degisiklikler-yapmaya-hazirlaniyor

Kripto para piyasalarındaki şirketlerin çoğalması ve bazı şirketlerin eski saygınlığını yitirmesi ripple şirket içi değişiklikler hamlesine sebep oldu. Sektördeki varlığını daha büyük bir konumda sürdürmek ve kripto dünyasındaki başarısını arttırmak isteyen Ripple, bu isteklerini gerçekleştirmek için şirket bünyesinde yeni bir pozisyon oluşturmaya karar verdi. Şirket iş ilanı vererek hangi pozisyon için personel aradığını duyurdu. Ripple, pazarlama işlerinden sorumlu başkan yardımcısı aradığını ve bu kişinin finans dünyasından gelişmeleri takip edeceğini açıkladı.

Ripple Kurumsallaşıyor mu?

Ripple’nin yeni hedefinde kurumsallık olduğunu hatırlatan bu girişim Ripple’nin kripto para dünyasıyla finans dünyasına bir bütün gözüyle bakacağını gösteriyor. Şirketin bu pozisyona alacağı kişinin Ripple’ı daha bilinir bir hale getirmesi ve kurumsal bir marka oluşturması için çalışacağı düşünülüyor.

Üç Temel Özellik Arıyor

Ripple, yenilikçi çalışmaları için aradığı kişide; “Operasyonel pazarlama dönüşüm stratejisini uygulaması, hızla ölçeklendirme yapması, kurumsal marka oluşturarak Wall Street finans kurumlarının tamamını bir bütün haline getirmek ve Ripple’ın B2B2C markasını dünyaya duyurmak için stratejiler oluşturmak” özelliklerini arayacak.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X