Ripple (XRP) Yeni ATH İçin Bu Seviyeye Dikkat ! 

Ripple (XRP) Yeni ATH İçin Bu Seviyeye Dikkat ! 

Altcoin Haberleri Bitcoin Haberleri
Eylül 25, 2021 tarafından Merteren Alkis
123
ripple-xrp

Analistler Açıkladı: Ripple Yeni ATH İçin Bu Seviyeye Dikkat! 

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği XRP, bugün yatay bir yol izliyor. Dün, Çin Merkez Bankasının yaydığı FUD haberi ile yaşanan satış baskısı XRP’yi de etkiledi ve 0,99 dolar seviyelerinden %10 kayıp ile 0,88 dolar seviyelerine düştü. Ünlü analist  Sergio Goschenko’nun gün içinde yayınladığı teknik analize göre, XRP’nin  tekrardan 1$ seviyesine çıkması yeni yükseliş hareketi için kritik bir seviye olduğunu açıkladı. 

Ripple eylül ayında oldukça belirsiz bir yol izliyor. Eylül ayına büyük yükseliş ile  1,41$ seviyelerine kadar yükselmişti.  Ardından gelen satış baskısı ile tekrardan 0,84$ seviyelerine düşen XRP için bu hafta yapacağı hareketler geleceği açısından oldukça önemli durumda. 

Ripple NFT Çalışmalarını Hızlandırıyor 

Ripple şirketi bu durumda ise projelerini daha ileri bir noktaya taşımak için çalışmalarına devam ediyor. Şirketin geliştirici ekibi RippleX yaptığı paylaşım ile birlikte XRP ekosistemini geliştirmek için 25 projeye toplamda 2 milyon dolar destek sağladıklarını açıkladı. Duyuruda projelerin büyük çoğunluğunun NFT üzerine olduğu gözden kaçmadı. 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X