Ripple’ın Kurucu Ortaklarından Jed McCaleb Geçtiğimiz Ay 54 Milyon XRP Sattı!

Ripple'ın kurucu ortaklarından Jed McCaleb'a ait cüzdanlara bakıldığında McCaleb, Nisan ayı içerisinde 54 milyon XRP sattı!
 Ripple’ın Kurucu Ortaklarından Jed McCaleb Geçtiğimiz Ay 54 Milyon XRP Sattı!

Ripple’ın kurucu ortaklarından olan Jed McCaleb’in cüzdanlarında yapılan araştırmaya göre McCaleb, Nisan ayı içerisinde 54 milyon XRP’den fazla XRP sattı. 

Analizlere göre Nisan ayı içerisinde günde ortalama 1.8 milyon Ripple, bütün ay toplamda 11.7 milyon dolar değere sahip 54.215.405 XRP sattı.

McCaleb’in kripto para dünyasında çok önemli bir yeri var. Birçok farklı token, coin’in kurucu ortaklarından olan McCaleb, kripto para dünyasında kilit bir yere sahip. McCaleb, XRP satışı yaptığında Nisan ayın’da Ripple’da %40 değer düşüşü görüldü. Bunun üzerine McCaleb, Ripple ile aylık ve yıllık bazda satış kısıtlamaları içeren bir sözleşme imzaladı. Bu anlaşma toplamda 7 yıllık.

McCaleb’in cüzdanında hala milyarlar bulunuyor. XRP satışını küçük küçük yaptığını ve yatırımcılara zarar vermeyeceğini bildirdi. Önümüzdeki süreçler içerisinde McCalab’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. XRP gibi köklü bir kripto para biriminin önüne geçebilir adımlar atacak mı? İzleyip göreceğiz.

SON DAKİKA! Bitcoin haberleri
Güncel BTC Fiyatı: 1 BTC Kaç TL?
Tüm Hisse Önerileri İçin: Hisse Önerileri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın