Robinhood CEO’su, Shıba Inu Hakkında Konuştu

Robinhood CEO’su, Shıba Inu Hakkında Konuştu

Altcoin Haberleri
Ekim 23, 2021 tarafından Merteren Alkis
100
Robinhood-Shiba

Komisyonsuz yatırım platformu Robinhood  CEO’su Vlad Tenev, şirketin kripto cüzdanı için 1 milyondan fazla başvuru aldığını söyledi .

Gerçekten de, Robinhood’un yeni açıklanan kripto para cüzdanı bekleme listesine bir milyondan fazla kişi kaydoldu ve bu , özellikle hisse senedi ticareti uygulaması için kripto para birimlerinin artan alaka düzeyini gösteriyor .

Tenev, 21 Ekim’de CNBC’nin Disruptor 50 zirvesinde ,

 Kripto para platformumuzla ve insanlara sahip oldukları paralarla daha fazla fayda sağladığımız için gurur duyuyoruz. Cüzdanlarımızın bekleme listesini çıkardık. Pek çok insan kripto para gönderme ve alma, bunları donanım cüzdanlarına transfer etme, konsolide etmek için platforma transfer etme yeteneği istiyor ve kripto cüzdanları bekleme listesi şu anda bir milyondan fazla insan.

Geçen ay Robinhood, kripto para cüzdanı işlevini denediğini ve dijital para alım satımının, göndermenin ve almanın, yatırımcıların uygulama içinde ve dışında para transfer etmelerini sağlayacak olan Robinhood uygulamasının cüzdanı aracılığıyla mümkün olacağını söyledi.

Shiba Inu Listeleme Söylentileri

Shiba Inu ( SHIB ), kendisini Dogecoin’e ( DOGE ) meşru bir rakip olarak kurmak için çaba göstermeye devam ediyor.Shiba  son haftalarda sürekli artışlar yaşarken, Doge için fiyatlar nispeten sabit kaldı.

SHIB ordu topluluğu, merkezi olmayan belirteci orijinal meme madeni parasıyla etkin bir şekilde rekabet edebileceği borsalara koymak için inisiyatif aldı.

Aslında, meme para birimine yönelik perakende talebi sürekli olmuştur, madeni para kısa süre önce sosyal medya sitesi Twitter’daki bir milyon takipçi dönüm noktasını aştı ve “Kibarca Robinhood’un Shiba Inu parasını listelemesini isteyin” başlıklı bir dilekçede 290.000’den fazla imza topladı.

shiba-change

Robinhood için Kripto Paraların Önemi Artıyor

Firma üç yıl önce kripto para ticareti yapmaya başlasa da, işin başarısı için kripto paralarla ilgili çalışmalarını arttırdı. Kripto para ticareti, son çeyrekte Robinhood’un işlem bazlı gelirinin yarısından fazlasını oluşturdu ve bir önceki yıla göre sadece %3’lük bir artış gösterdi.

Cüzdan bekleme listesine kısa bir süre içerisinde 1 milyon kişinin başvurması Robinhood ve kripto severler için büyük önem arz ediyor.

Robinhood, blog yazısında yatırımcıların günlük, haftalık, iki aylık veya aylık sadece 1 dolardan başlayan kripto para birimlerini hiçbir ücret ödemeden satın alabileceklerini söyledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X