Rock Grubu Üyesi Kripto Para Borsası Yatırımcısı Oldu

Rock Grubu Üyesi Kripto Para Borsası Yatırımcısı Oldu

Kripto Para Haberleri
Mayıs 27, 2020 tarafından koindeks
55
coldplay

İngiltere’nin ünlü rock grubu üyesi kripto para borsası yatırımcısı oldu. Coldplay isimli rock grubunda bas gitar çalan Guy Berryman Zumo isimli kripto para platformuna yatırım yaptığına dair açıklama yaptı. Yıldızın açıklaması dışında Zumo şirket kurucusu tarafından yapılan açıklamalarda kripto para yatırımlarının Zumo’yu tercih etmekte zorlanmayacaklarını ortaya koydu.

Zumo’ya Dair Detaylar Açıklandı

Yeni kripto para yatırım platformu olan Zumo’ya dair detaylar açıklandı. Platformla ilgili açıklamayı şirketin kurucusu olan Nick Jones açıkladı. Nick Jones açıklamalarında yaşanan covid 19 salgının insanların güvenli para birimlerine yatırım yapmalarının önünü açtı. Ayrıca nakitsiz bir toplumun olabileceğini gösterdi.

Yahoo Finans tarafından yapılan haberde de Zumo’ya dair bilgiler yer aldı. Yapılan haberde uygulamayı kullanan kişilerin doğrudan btc alımı, transfer ve saklama işlemlerini yapabilecekleri açıklandı.

Banka Hesabı Bulunmayan Kişilerde Kullanabilecek

Şirketin ceosu aynı zamanda kurucusu olan Nick Jones Zumo isimli platformu banka hesabı bulunmayan kişilerinde kullanabileceklerini açıkladı. Ayrıca insanların Zumo’yu mağazalarda da kullanabilmeleri için temassız kartlarının çıkarılacağının haberini de verdi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X