Rusya’dan Haber! Binance Kara Listeye Eklendi

 Rusya’dan Haber! Binance Kara Listeye Eklendi

Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance’ın, Rusya’da kara listeye eklendiği belirtildi. Rus yetkililer Binance üzerine yaptığı araştırmalar sonucu buna karar verdi.

Binance Şu Anda Yasaklı Web Siteler İçerisinde

Binance geçtiğimiz gün Binance Rusya Telegram kanalında Rus telekomünikasyon düzenleyicisi Roskomnadzor’un, Binance’yi yasaklı web siteleri içerisine dahil ettiğini ve erişimi kısıtlandırdığını belirtti. Yapılan duyuruda Binance’ın, bazı verileri izinsiz olarak dağıtması geçiyor.

Binance, Rusya’da kara listeye alınsada kullanıcılar VPN kullanmasına gerek kalmadan doğrudan erişim sağlayabiliyor. Binance yöneticilerinin bu karardan önce haberi anlaşılan üzere yokmuş. Yaptıkları açıklamadan bu çıkıyor. Binance yöneticilerinin yaptığı açıklama şu şekilde:

“YUKARIDAKİ BİLGİYİ ALMADAN ÖNCE KOLLUK KUVVETLERİ, SİVİL DEVLET HİZMETLERİ VEYA MAHKEMELER TARAFINDAN YAPILAN HERHANGİ BİR İDDİADAN DAHA ÖNCE HABERDAR EDİLMEMİŞTİK. ŞİMDİ, DAHA FAZLA TAVSİYE ALMAK İÇİN HUKUK DANIŞMANLARIMIZLA GÖRÜŞTÜK; TÜM RUS KULLANICILARIMIZA HİZMETLERİNDE HERHANGİ BİR KESİNTİ OLMAYACAĞINA DAİR GÜVENCE VERMEK İSTİYORUZ. FONLARI GÜVENDE.”Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın