Sacramento Kings, ANKR ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Sacramento Kings, ANKR ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Altcoin Haberleri
Ekim 14, 2021 tarafından Merteren Alkis
75
sacramento-kings-ankr-ortaklik

Sacramento Kings, blockchain endüstrisinin büyümesini desteklemeye devam etmek amacıyla yazılım platformu ve merkezi olmayan altyapı sağlayıcısı ANKR ile ortaklık kuruyor.

Ortaklık sayesinde Sacramento Kings ve ANKR, eğitim içeriği üretecek, etkinliklere ev sahipliği yapacak ve onları desteklemenin yollarını gösteren yenilikçi projeler oluşturacak.

2018’de piyasaya sürülen ANKR, geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve diğer Web3 uygulamaları için merkezi olmayan uygulamalar veya pazarlar oluşturmak ve ölçeklendirmek için altyapı, API’ler ve araçlar sağlar.

2021 itibariyle, ANKR’ın protokolü üzerinden 50’den fazla hisse kanıtı zincirini desteklenmektedir. Ethereum 2.0, Polkadot, Polygon ve Avalanche kullanıcıları için giriş engellerini ortadan kaldırmayı amaçlayan staking çözümleri sunmaktadır.

Sacramento Kings’in sahibi Vivek Ranadivé yaptığı açıklamada,

Spor, yeniliği eğitmek ve benimsemek için güçlü bir platform olabilir. Sinerjilerimizi ileri görüşlü girişimler etrafında daha da uyumlu hale getirmek ve hayranlara kripto ekonomisi hakkında eğitim fırsatları sağlamak için ANKR ile ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

Takımın ticari operasyonlar başkanı John Rinehart’a göre Kings, ANKR ile işbirliği yaparal Golden 1 Center’da öğrencileri, geliştiricileri ve hayranları kripto alanındaki gelişmeler hakkında bilgi edinmeye davet edecekleri yıllık bir etkinlik düzenleyecek. Teknoloji alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere burs verme potansiyeli olacağını da sözlerine ekledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X