Şant Manukyan Ethereum ve Bitcoin Değerlendirmesinde Bulundu

Şant Manukyan Ethereum ve Bitcoin Değerlendirmesinde Bulundu

Bitcoin Haberleri
Mayıs 29, 2020 tarafından koindeks
19
sant-manukyan-ethereum-ve-bitcoin-degerlendirmesinde-bulundu

Uluslararası Piyasalar Direktörü şant manukyan, Ethereum ve Bitcoin fiyatlarını değerlendirdi. Küresel piyasadaki gelişmeleri ve kripto para birimlerini değerlendiren Manukyan, özellikle Bitcoin’den aşağı yönlü hareket beklediğini ifade ediyor.

Bitcoin’in kritik seviyelerde seyrettiğini belirten direktör Manukyan, 10.400 (on bin dört yüz) direncinin kırılması durumunda aşağı yönlü trendin devam edeceğini aktardı. 10.400 seviyesine dikkat çekti ve aşılmadığı sürece yukarı çıkışın söz konusu olmadığını paylaştı.

Ethereum Daha Kuvvetli

Ethereum fiyatları hakkında da değerlendirme yapan Manukyan, bu tarafı biraz daha kuvvetli göründüğünü belirtti. Kripto para sektöründen gelecek olan en önemli gelişmenin Ethereum 2.0 güncellemesi olduğu bilinirken sonraki güncellemenin fiyatı ne yönde etkileyeceği de merak konusu. Uzmanlar bu konuda önümüzdeki Temmuz ayına dikkat çekiyor.

Şant Manukyan, Ethereum’u gümüşe benzeterek değerlendirmelerine devam ediyor. Aynı gümüş gibi Ethereum’un da önemli noktaları kırmadığının altını çiziyor. Beklentinin 310’ları kırması yönünde olduğunu aktaran Manukyan, teknik olarak taban için yeterli bir enerjinin oluştuğunu da belirtiyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X