Şenol Güneş’ten Bitcoin Açıklamaları

Şenol Güneş’ten Bitcoin Açıklamaları

Bitcoin Haberleri
Kasım 11, 2020 tarafından Bülent Keçeci
37
Şenol Güneş'ten Bitcoin Açıklamaları

Şenol Güneş ünlü bir Bitcoin kripto para birimi sohbetinde ekonomistler ile konu hakkında sohbet etti. Güneş kripto paraların ve sana yatırımların iyi bir kazanç aracı oluğunu belitti. Fakat ilk yıllarında yaptığı yatırımların boşa gittiğini ve yatırımı yaptığı piyasa ve şirketin battığını açıkladı. Güneş, geçen yıllarda arkadaşları ve yakınları da dahil olmak üzere çok sayıda kişinin kripto paraya yatırım yaptığın ve yüksek oranda kar elde ettiklerini belirtti. Fakat kendisinin yatırım yaptığı şirketin batmasından sonra parasını eve yatırmaya başladığını söyledi.

Bitcoin ve Sanal Para Yatırımları Kazandırıyor

Şenol Güneş katılmış olduğu ünlü Bitcoin para birimi sohbetinde farklı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz 4-5 yıl boyunca giderek artan ve yatırımcıların kazanç elde etmesini sağlayan BTC piyasasının, insanlara çok yüksek oranlarda paralar kazandırdığını açıkladı. Şenol Güneş, çalıştığı yıllarda arkadaşlarının özellikle kripto para birimlerine yüksek oranda yatırımlar yaptığını fakat kendisinin bu yatırımlardan anlamamasından dolayı yatırım yapamadığını belirtti.

Paranızı Koruyun

Ünlü Milli Takım yöneticisi, Şenol Güneş ilk yıllarında aldığı parayı eve yatırdığını belirtti. İlk yıllarında aldığı 40 bin TL’yi bile eve yatırıp, evin taksitlerini ödeyip bir ev sahibi olmaya çalıştığını açıkladı. Şu an ise ev fiyatlarının giderek daha da artıyor olmasından yakınan Güneş, sanal yatırıma oranla eve yapılan yatırımların kendisi açısından saha doğru olduğunu söyledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X