SHIB Coin, Balinalar Tarafından Satın Alınıyor

SHIB Coin, Balinalar Tarafından Satın Alınıyor

Altcoin Haberleri
Ekim 4, 2021 tarafından Merteren Alkis
104
shib-coin-balina

SHIB Coin topluluğu, son on dört gün içinde birden fazla kripto balinasının yüksek miktarlarda Shiba Inu satın aldığını belirtiyor.

Balinalar 46 Milyon Dolarlık SHIB Coin Satın Aldı

Twitterda SHIB aktivistlerinden biri, son iki hafta içinde Shiba Inu’yu satın alan birden fazla balina olduğunu tweetledi. Şimdiye kadar en fazla 46 milyon dolar değerinde yaklaşık 6 trilyon SHIB Coin satın alındı.

 

@WhaleStats başlıklı Twitter profiline göre, bu dudak uçuklatan SHIB miktarı Perşembe günü satın alındı.

Daha sonra, Cumartesi günü, aynı balina üç büyük yığın halinde 276 milyar SHIB aldı: 116 milyar, 159 milyar ve bir milyar SHIB. İşlemler sadece birkaç saat içinde yapıldı.

Bu yılın başlarında, balinalar da Shiba Inu’dan birkaç kez yüksek miktarlarda satın -yaz aylarında, SHIB’nin WeBull ve Coinbase Pro tarafından listelenen eToro platformu tarafından eklendiği ve ayrıca Coinbase’in SHIB ticaretini başlattığı Eylül ayında- alımlar yaptı .

Elon Musk’ın Tweetlerinin Etkisi Sona Eriyor

Bugün erken saatlerde, dünyanın en zengin insanı, Tesla ve SpaceX’in başkanı ve PayPal’ın kurucu ortağı Elon Musk, Floki adlı Shiba Inu yavrusunun bir resmini tweetledi.

Köpeğinin fotoğrafının yayınlandığını önceden duyurmuştu. Yine de Dogecoin, SHIB Coin ve Floki Inu bu tweette neredeyse hiç yükselmedi . Bu, Elon Musk’ın bu meme kripto para birimlerinin fiyatları üzerindeki solma etkisinin bir işareti olabilir.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X