Shiba Coin Geleceği

Shiba Coin Geleceği

Altcoin Haberleri
Eylül 13, 2021 tarafından Bülent Keçeci
44
shiba coin geleceği

Shiba Coin Geleceği Piyasada bulunan birçok altcoinlerden bir tanesi Shiba en büyük rakibi olan dogecoini geçmek için üretilmiş bir kripto paradır. Günümüzde birçok yatırımcıyı bu Kripto paranın dogecoini geçeceğine inanmaktadır. Ancak bu Kripto paranın bir dezavantajı bulunmaktadır. Bu coin günümüzde aktif olarak sadece gate.io web sitesinde alım satım işlemleri yapılmaktadır. Paribu, BtcTürk, Binance gibi Web siteleri shiba coin satışı yapmamaktadır.

Bu altcoin çoğu borsada satılmaması onun geleceğini zora soksa da birçok yatırımcı bu Kripto para biriminin kısa vadede dogecoini geçeceğine inanmaktadır. Sizler de tüm bu durumları göz önünde bulundurarak yatırım yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz. Shiba coin birçok piyasada yer alabilmesi için işlem hacmini yükseltmesi gerekir. Hatta birçok yatırımcı bu Kripto para biriminin 1 dolar bandına ulaşmasını beklemektedir. Bu olası durumlar birçok yatırımcıya Shiba coin yorumları hakkında bilgi sahibi olmaya iter.

Shiba Coin Kazandırır mı?

Shiba Coin Kazandırır mı? Kripto paralardan gelir elde etmek isteyen kişiler genelde alt coinlere yönelirler. Çünkü gelişme olasılığı en yüksek olan Kripto paraları bunlardır. Shiba coin de bunlardan bir tanesidir.

  • Halk arasında duyulan dogecoin Kripto parasına rakip olarak oluşturulduğu bu paranın ilerleyen günlerde daha değer kazanacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Hatta birçok yatırımcı bu sürenin çok kısa bir vadede olacağını işaret etmektedir.
  • Birçok borsada bu Kripto para biriminin bulunmaması ona bir dezavantaj olarak yansımaktadır. Bu sebepten dolayı yatırımcılar çekinmektedir. Bu ise Kripto paranın işlem hacminin büyümemesine yol açmaktadır.

Bu iki Kriter göz önünde bulundurularak yatırım yapılıp yapılmayacağına karar verilmesi gerekir. Belki de yatırım yaptığınız takdirde çok büyük gelirler elde edebilirsiniz. Ancak bu durum garanti olmayacaktır, işler daha kötüye giderek zarar edebilirsiniz.

Shiba coin geleceği hakkında yazılan yazımızın Sonuna Geldik. Bu yazımızda ki bilgilerin ardından yapılacağını tüm işlemler sizin sorumluluğunuzdadır. En doğru kararı vermeniz dileğiyle iyi kazançlar dileriz. Bu ve bunun gibi içerikler için internet sitemize göz gezdirebilirsiniz. Algorand Kripto para birimi neden yükseldiği hakkında yazımızı okumak için web sitemizdeki içeriklere bakabilirsiniz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X