Shiba, Haftalık %330 Kazançla Birlikte Piyasa Değerine Göre 12. Sıraya Yükseldi

Shiba, Haftalık %330 Kazançla Birlikte Piyasa Değerine Göre 12. Sıraya Yükseldi

Altcoin Haberleri
Ekim 7, 2021 tarafından Merteren Alkis
77
shiba-coin

Shiba Inu’nun yükselişi, meme kripto paranın piyasa değeri ile 12. en büyük kripto para birimi haline gelmesiyle devam ediyor.

Kendi kendini Dogecoin katili ilan eden Shiba Inu’nun piyasa değeri, haftalık üç haneli büyük bir artışın ardından Doge’ninkinin yarısına yükseldi. Sonuç olarak, SHIB şu anda en iyi 15 kripto para arasında yer alıyor.

  • Kripto para piyasasının çoğu son zamanlarda düşüşte. Bitcoin Mayıs ayından bu yana ilk kez 55.000 doların üzerine çıktı , Ethereum  ise 3.500 dolara yükseldi.
  • Yine de, bir dijital varlık diğerlerini geride bıraktı – Shiba Inu., 5 Ekim’de, altı trilyondan fazla büyük bir balina alımının ardından tokenin sadece birkaç gün içinde %100 oranında yükseldi.
  • Bu, SHIB’nin tırmanmaya devam etmesi ve bir gün sonra piyasa değerine göre en büyük 20 madeni paranın kapısını çalmaya başlamasıyla sadece bir başlangıç ​​olduğu ortaya çıktı .
  • Bu noktada, token bir haftada yaklaşık %200 arttı, ancak bu da kazançlarının sonu değildi. Son 24 saat içinde, Mayıs ortasından bu yana en yüksek fiyat çizgisi haline gelen 0.000035 dolarla zirve yaparak başka bir büyük yükseliş yaşadı.
  • Ayrıca SHIB, CoinGecko’ya göre şu anda 0,000038 dolar ile tüm zamanların en yüksek rekorunu kırmaktan sadece birkaç santim uzakta.
  • Gün içi zirveden bu yana hafifçe geri çekilmesine rağmen, SHIB’nin piyasa değeri 15 milyar doların oldukça üzerine çıktı. Bu, onu  12. en büyük kripto para birimi yapıyor.
  • Ek olarak, SHIB’nin piyasa değeri, tartışmasız en iyi bilinen meme madeni parası olan Dogecoin’den yarısı konumunda duruyor. DOGE, 32 milyar dolar ile piyasa değeri açısından 10. sırada yer alıyor.
  • Bu son artışla birlikte Shiba Inu, United Airlines ve America Airlines Group gibi devlere de yaklaştı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X