Shiba Inu ve Dogecoin Alacaklar Dikkat: Tırmanış Devam Edecek mi?

Shiba Inu ve Dogecoin Alacaklar Dikkat: Tırmanış Devam Edecek mi?

Altcoin Haberleri
Ekim 7, 2021 tarafından Ömer Dursun
96
shiba-inu-dogecoin-alacaklar

Shiba Inu ve Dogecoin alacaklar için uyarı: Bitcoin, Perşembe sabahı 54.000 doların altına düşmeden önce, Çarşamba öğleden sonra 55.000 doların üzerine çıkarak 50.000 doların üzerinde gezinmeye devam etti.

Kripto para birimi, yazın en düşük seviyesi olan 30.000 dolardan bir hafta önce yaklaşık 45.000 dolardan işlem görüyordu. Çarşamba günü bir Fundstrat araştırma notu, Kasım ayına kadar Bitcoin’in 65.000 dolar civarında baharın en yüksek seviyelerine ulaşmasını bekliyordu.

Araştırma notunda, “Bu bir yükseliş hareketi olmaya devam ediyor ve düşüş sırasında satın almak doğru” ifadeleri kullanıldı.

Coinbase’e göre meme tabanlı token Shiba Inu, bir haftada %391 artışla 0,00003443 dolara ulaştıktan sonra 12. en büyük kripto para birimi oldu ve para biriminin piyasa değerini ilk kez yaklaşık 14 milyar dolara çıkardı.

Shiba Inu ve Dogecoin Alacaklar Ne Yapmalı?

Bitcoin’in yükselişi, milyarder yatırımcı George Soros’un fonu Soros Fund Management’ın Bitcoin’e sahip olduğunun açıklanmasından da etkilenmiş olabilir. Bir Bloomberg röportajında CEO Dawn Fitzpatrick, Soros’un aile ofisinin bazı madeni tokenlere sahip olduğunu doğruladı.

Fitzpatrick, “Bitcoin’in burada yalnızca bir enflasyon koruması olarak görüldüğünden emin değilim. Biliyor musun, bence ana akım uçurumu geçti.” dedi.

Soros’un fonu, kripto alanına giren en son kurumsal yatırımcı. Wall Street yatırımcıları kademeli olarak dijital varlıkları benimsemeye başladı ve Bank of America da Pazartesi günü dijital varlık araştırmalarını başlatacağını söyledi.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler, son duruşmada kripto işlemlerini yasaklama niyetinde olmadığını ifade ettikten sonra, kripto para birimleri bu hafta toplandı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X