Shiba Inu %50 Artarak Rekor Kırdı: İşte Grafik

Shiba Inu %50 Artarak Rekor Kırdı: İşte Grafik

Altcoin Haberleri
Ekim 24, 2021 tarafından Ömer Dursun
65
shiba-inu-rekor-kirdi

Shiba Inu rekor kırdı. Shiba Inu, piyasa değerine göre 11. en büyük kripto para birimi olmak için hafta sonu rekor seviyelere yükseldi.

SHIB, CoinGecko.com’un fiyatlandırmasına göre Pazar günü 24 saatte %50 arttı ve günün erken saatlerinde rekor seviyeye ulaştı.

Change.org’da Robinhood’dan SHIB’i platformunda listelemesini isteyen bir dilekçe yaklaşık 300.000 imza topladı. Token geçen yıl yüzde 40 milyondan fazla kazandı.

Shiba Inu Rekor Kırdı

Kripto türevleri borsası FTX’in kurumsal satış başkanı Jonathan Cheesman Pazar günü bir e-postada, “Memelerin değeri var ve 2021’de yatırım yapılabilir bir tez oldu” dedi ve şöyle devam etti:

Düşük dolar fiyatı tokenlerin perakende satışı için çekici, çünkü yatırımcılar hala 1 dolara 20.000 SHIB’den fazlasını satın alabilir.

SHIB ekosistemi ayrıca bir dizi değiştirilemez token veya NFT’yi de pazara sürdü.

Kripto borsası Luno Pte.’nin Asya-Pasifik başkanı Vijay Ayyar Pazar günü bir mesajda, “Böyle meme coinlerle, tüm dürüstlükte fiyat hareketlerinin gerçek nedenleri üzerinde spekülasyon yapmak zor. Ancak etraflarında inşa edilen bazı ilginç topluluklar var.” ifadelerini kullandı.

Yine de tarih, dikkatli olunması gerektiğine dair bir işaret veriyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X