Skrill ve NETELLER, cüzdanlarına Solana (SOL) ekliyor

Skrill ve NETELLER, cüzdanlarına Solana (SOL) ekliyor

Altcoin Haberleri
Ekim 6, 2021 tarafından Merteren Alkis
91
solana-paysafe-skrill
2021 yılının üçüncü çeyreğinin en trend kripto para birimi Solana, Paysafe ‘nin dijital ödeme uygulamalarının tüm müşterileri tarafından sorunsuz bir şekilde artık kullanılabilir.
Skrill ve NETELLER ‘in yaptığı bir basın açıklamasına göre, NYSE listesinde yer alan fintech devi Paysafe’in İngiltere’de yerleşik iki dijital ödeme hizmeti, Solana blok zincirinin ana yerel varlığı olan SOL’u varlık listelerine ekledi.

Skrill ve NETELLER artık tüm kayıtlı müşterilerinin fiat para birimleriyle SOL satın almasına olanak tanıyor.

Bu nedenle, tüm büyük altcoinler arasında 2021’in en iyi performansı göstereni, önemli bir taze likidite akışına tanık olacak.

Paysafe ‘de Kripto, Skrill ve NETELLER Başkanı Jordan Stoev, Solana blok zincirinin beklentilerinden ve teknoloji ve benimseme açısından temel varlığından etkileniyor:

Solana, hem Skrill hem de NETELLER için büyüyen kripto ekosistemimize heyecan verici bir varlıktır. Solana, yalnızca değer açısından değil, geliştiricilerin dikkati ve bunun üzerine inşa edilen projelerin çeşitliliği açısından da hızlı bir şekilde büyüyor. Yüksek performansı ve ekosistem desteğiyle, birçok kullanıcımızın bu para birimini alıp satma fırsatından heyecan duyacağına inanıyoruz.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X