Solana (SOL) 200 Doları Geçti: En Büyük Altıncı Kripto Oldu

Solana (SOL) 200 Doları Geçti: En Büyük Altıncı Kripto Oldu

Altcoin Haberleri
Ekim 25, 2021 tarafından Ömer Dursun
65
solana-200-dolar

Solana (SOL) 200 dolar barajını aştı. Kripto para piyasasındaki durum, düşüş eğiliminin göstergesidir. Bitcoin de dahil olmak üzere birçok ilk on madeni para zemin kaybediyor.

Bu, kriptonun hüküm süren şampiyonunun birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına rağmen gerçekleşiyor. İstisna olarak ortaya çıkan ilk on paradan biri, en iyi piyasa performanslarından biri olmaya devam eden Solana’dır.

Solana (SOL) 200 dolar barajını aştı

FX Empire, Solana’nın Ripple’ı geçerek piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olduğunu bildirdi. CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken 62.787.446.367 dolar piyasa değeri ile 207.31 dolardan işlem görüyordu.

Uzatılmış bir yükseliş performansına tanık olacaksak, Solana önümüzdeki birkaç gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 213 dolara (9 Eylül’de) ulaştı.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için Solana’nın daha geniş kripto para piyasasının desteğine ihtiyacı olacak. Şu anda, kripto piyasası bu haftanın başlarında toplandıktan sonra konsolide oluyor.

Son zamanlarda, Solana blok zincirindeki DeFi protokollerinde Solana TVL (Toplam Değer Kilitli) 12 milyar doları aştığı bildirildi.

Ethereum hala dünyanın bir numaralı DeFi blok zinciri olsa da, Solana bu alandaki son zamanlardaki muazzam büyümesiyle ikinci sırada yer alıyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X