Son Dakika, Borsadan Rekor Miktarda Bitcoin Çekildi

Son Dakika, Borsadan Rekor Miktarda Bitcoin Çekildi

Bitcoin Haberleri
Temmuz 10, 2020 tarafından koindeks
18
rekor-miktarda-bitcoin-cekildi

2020 yılında kripto para borsasında hareketlilikler yaşanmaya devam ederken BTC’de yükseliş devam ediyor. Son dakika haberine göre borsadan rekor miktarda bitcoin çekildi. Bitcoin, saklama hizmetinin sunulduğu borsalardan çekilme kararı alarak bu senenin en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Yapılan araştırmalardan sonra en çok işlemin Coinbase isimli kripto para cüzdanında yaşandığına ulaşıldı. Son alınan piyasa verilerine göre farklı mevduatlardan yaklaşık olarak 20.660 BTC çekimi yapıldı. Böylece Bitcoin borsasında 2020 yılındaki bir günde en yüksek para çekilme rekoru da kırılmış oldu.

Glassnode isimli araştırma şirketinin yaptığımı bazı araştırmalardan sonra yeni bilgilere ulaşıldı. Yatırımcıların oluşturduğu piyasa hareketliliğinin sebebi merak edilirken Bitcoin değerinde ufak düşüşler yaşanmaya devam ettiği görüldü. Piyasadan bir gün içinde 20.660 değerinde BTC’nin çekilmesi ve bu oranın 2020 yılının rekoru olması birçok yatırımcının ilgisi çekti.

Son zamanlarda yaşanan en ilginç hareketliliklerden biri olan Bitcoin çekilmesinin nedenli araştırılıyor. Borsada bulunan mevduatlardan BTC çekilmesinin ardından piyasadaki yeni gelişmelerin ne olacağı merak ediliyor.

Yüksek Miktarda BTC Çekilmesine Rağmen Düşüş Yaşandı

Kripto para piyasasında yaşanan önemli gelişmenin ardından Bitcoin’in değerinin ne olacağı merak edildi. Her ne kadar bir gün içinde yüksek oranda BTC çekilmiş olsa da kripto paranın son 24 saatte yaklaşık olarak yüzde 2,75 oranında düştüğü görüldü. BTC’nin gelecek günlerde borsalarda hangi değerden işlem göreceği merakla bekleniyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X