Squid Game NFT’leri OpenSea’de İşlem Görüyor

Squid Game NFT’leri OpenSea’de İşlem Görüyor

Kripto Para Haberleri
Ekim 12, 2021 tarafından Merteren Alkis
76
squid-game-nft

OpenSea dijital pazaryerinde 9194C0 kullanıcı adına sahip kimliği belirsiz bir NFT (karşılıksız token) yaratıcısı, bazıları 1’den fazla ETH karşılığında alınıp satılan , dünya çapında popüler Netflix dizisi Squid Game ‘i kopyalayan yaklaşık 2.000 NFT yarattı.

Squid Game NFT Koleksiyonu Hakkında Bilgiler

 

  • squid-game-nftNFT’ler, kahramanı Squid Game’e katılmaya davet eden televizyon dizisinde görünen bir kartı kopyalar.  OpenSea’deki açıklama, her kartın “maceracı ve gizemli metaverse oyunlarına girmek için bir davet” olduğunu ve marka dışı bir Squid Game metaverse’nin olası bir gelişimine işaret ettiğini söylüyor. Ancak, metaverse veya oyunlarla ilgili ayrıntılar bilinmiyor. 

 

  • Adsız kullanıcı, OpenSea kullanıcılarının gaz ücretlerini ödedikten sonra ücretsiz olarak talep etmelerine izin verilen yaklaşık 2.000 Squid Oyun kartı NFT’sini bastı. Bununla birlikte, NFT’ler talep edildikten sonra , bazıları birden fazla Ethereum’da (yaklaşık 3.487 ABD Doları) fiyatlandırılan kullanıcılar arasında değer karşılığında alınıp satılmaktadır.

  

  • Ayrıca, geliştiricinin OpenSea hesabı, Netflix veya televizyon dizisinin yapımcıları ile herhangi bir bağlantı göstermez. Kore Telif Komisyonu diyor telif hakkı ihlali olabilir başka bir kişi tarafından oluşturulan veya çevrimdışı aittir NFTleri veren. Ancak, şu anda Kore’de NFT’lerin telif hakkı ihlallerini düzenleyen belirli bir yasa bulunmamaktadır.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X