Squid Game Rugpull Yaşadı! Token %99.99 Düştü

Squid Game Rugpull Yaşadı! Token %99.99 Düştü

Altcoin Haberleri
Kasım 1, 2021 tarafından Merteren Alkis
94
squid-game-token-rugpull

Squid Game (SQUID) resmen olarak rugpull yaşadı. Token değerinin %99,99’unu kaybetti.

SQUID resmen oyundan ayrıldı. Bunlar, diğerlerinin yanı sıra, son birkaç gündür en çok tartışılan tokenlerden biri olan Squid Game’e (SQUID) birkaç dakika önce olanlara verilen tepkilerden bazıları.

SQUID_1D_graph_coinmarketcap

Kripto para biriminin fiyatı, tek bir kırmızı mumda 2,800 dolardan 0,005 dolara kadar düştü, bu da birçok kişinin kaçınılmaz olduğunu düşündüğü rugpuul olayının gerçekleştiğini gösteriyor.
Rugpull olayı projenin arkasındaki kişilerin – genellikle geliştiricilerden oluşan ekibin – kodda likiditeyi ortadan kaldırmalarına ve kârlardan kurtulmalarına izin veren bir arka kapı kullanması anlamına gelir.
Her durumda, uyarı işaretleri baştan beri oradaydı. Squid Game ekibi rugpull olayına hazırlık yapıyordu.
Ayrıca, CoinMarketCap, bu tokene yatırım yapmanın yüksek riskleri konusunda uyarıda bulunan bir pankart asmıştı.

Kullanıcıların bu kripto parayı Pancakeswap’ta satamadığına dair birden fazla rapor aldık. Lütfen kendi durum tespitinizi yapın ve işlem yaparken dikkatli olun! Bu proje, açıkça aynı adı taşıyan Netflix şovundan ilham alsa da, resmi IP’ye bağlı olması muhtemel değildir.

Projenin web sitesi de bu yazı yazılırken çalışmıyor.
SQUID ticker ile piyasada başka tokenler olduğunu ve bunların bazılarının çok iyi performans gösterdiğini belirtmekte fayda var. Ne olursa olsun, Squid Game’e ne olduğu büyük bir kırmızı bayrak olmalı ve coşkuya kapılmamak ve yatırım yapmadan önce kapsamlı durum tespiti yapmak için bir hatırlatma olmalıdır.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X