Squid Game Token %2500 Oranında Arttı! İşte Grafik

Squid Game Token %2500 Oranında Arttı! İşte Grafik

Kripto Para Haberleri
Ekim 29, 2021 tarafından Ömer Dursun
137
squid-game-token-yuzde-2500-artti

Netflix’te son dönemde büyük ilgi gören Kore dizisi Squid Game, şimdi de yükselen bir piyasa değerine sahip. Ancak Squid Game Tokenin %2500 artmasına dikkat edilmeli.

Seriden ilham alan proje, Binance Smart Chain üzerinde bir kripto para kazanma platformudur. Basın zamanında, Squid Game tokeni “SQUID”, son 24 saatteki en düşük 0,5 dolardan 3 doların üzerinde fiyatlandırıldı.

Ayrıca CoinMarketCap’e göre, görünürde bir sebep olmaksızın, kripto para son 24 saatte işlem hacminde %90’lık bir artışla %2500 gibi büyük bir artış gösterdi.

Squid Game Token %2500 Artmasına Dikkat

Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, token büyük bir artış yaşıyor. Ancak yatırımcıların bu “kırmızı ışığa” dikkat etmesi gerekiyor. CoinMarketCap, kullanıcıların bu tokeni PancakeSwap’ta satamadığına dair “birden fazla rapor” aldığına dair bir uyarı yayınladı.

Proje, PancakeSwap’ta SQUID-BNB çiftini destekliyor. Bazı kullanıcıların neden tokenlerini satamadıklarını belirtilmedi.

SQUID ön satışı 20 Ekim 2021’de başlamıştı. Bununla birlikte, Squid Games Beta Sürümü, aynı ay içinde piyasaya sürülmeden önce, Kasım ayında 500 oyuncuya açılacak.

Kaspersky Lab Squid Game raporunda şunlar belirtti: “Eylül ile Ekim 2021 arasında, araştırmacılar web’de Squid Game’den bahseden birkaç düzine farklı kötü amaçlı dosya buldular.”

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X