STRİKE, Bitcoin ile Öde Özelliği Başlattı

STRİKE, Bitcoin ile Öde Özelliği Başlattı

Bitcoin Haberleri
Ekim 14, 2021 tarafından Merteren Alkis
44
strike-bitcoin

Strike kullanıcıları artık hesaplarına doğrudan para yatırmayı etkinleştirebilir ve gelen parayı hiçbir ücret ödemeden anında Bitcoin ‘e dönüştürebilir.

Lightning Network ödeme platformu olan Strike, kullanıcıların banka hesaplarını ve yönlendirme numaralarını kullanarak uygulamadaki gelirlerinin bir kısmını veya tamamını programlı olarak Bitcoin’e dönüştürmelerine olanak tanıyan en yeni özelliği Pay Me In Bitcoin’i duyurdu.

Şirket kurucusu Jack Mallers, Bitcoin Magazine ile paylaştığı bir duyuru gönderisinde,

Pay Me in Bitcoin with Strike’ı duyurmaktan ve kamuoyuna duyurmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyım”. Bugün, bir Strike hesabı olan herkes, işvereni ne olursa olsun, bitcoin ile ödeme alabilir.”

Pay Me In Bitcoin, doğrudan bitcoin ile ödeme alamayanlar için finansal özgürlük sağlamayı amaçlamaktadır. ABD veya El Salvador’daki neredeyse herkes Strike’a kaydolabilir ve gelirlerinin bir kısmını otomatik olarak BTC’de biriktirmeye başlayabilir, bu da kendilerini yüksek enflasyon oranlarından korumalarına olanak tanır.

Şirket kurucusu Jack Mallers:

Her yıl %25 zam almıyorsanız ve dolar olarak birikim ypıyorsanız, enflasyon oranını veya yaşam maliyetindeki artışı aşmıyorsunuz veya tasarruf etmiyorsunuz demektir. Bu neden dolayı yaşam kaliteniz zamanla düşecek.

Bitcoin biriktirerek, herkes satın alma gücünün kontrolünü ve finansal özgürlüğünü yeniden geri alabilir.

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X