Tarihsel Fraktal Bitcoin’in Yakında 15.500 Dolar Olacağını Öneriyor

 Tarihsel Fraktal Bitcoin’in Yakında 15.500 Dolar Olacağını Öneriyor

Bitcoin şu anda birden fazla ağır direnç seviyesini geçmesine neden olan güçlü bir yükseliş görüyor. Bu hareket, teknoloji devi Square’in 50 milyon dolar değerinde Bitcoin’i yedek varlık olarak tutma planlarını açıklamasından birkaç gün sonra geldi. Bu, sermayelerini korumak için BTC’ye yönelen ikinci halka açık şirkettir ve bu gelişen trend yatırımcılar arasında heyecan uyandırmaktadır. Yakın vadede daha fazla yükselişin yakın olabileceğini gösteren bir fraktal model var. BTC, son birkaç aydır bu fraktalları yakından takip ediyor, eğer bu eğilim devam ederse, yakında 15.500 dolara kadar yükselebilir. Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, daha önce uzun bir konsolidasyon aşamasının eşiğine gelmişti. Bu, BTC’nin 10.200 ila 11.200 dolar arasında sıkışmış kalmasından kaynaklandı. Bu aralığın üst sınırına yönelik direnç, dün öğleden sonra görülen şiddetli bir yükselişle parçalandı.

Kripto para birimi şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla kazanım görecek şekilde konumlandırılmış görünüyor. Bitcoin’in fiyatını yakından takip eden bir fraktal model, bu son yükselişin BTC’yi 15.500 dolara kadar yükselten daha büyük bir trendin başlangıcına işaret edebileceğini gösteriyor.

BOĞALAR DÜMENE GEÇERKEN BITCOIN 11.400 DOLAR’I GEÇTI 

Yazım sırasında, Bitcoin 11.420 dolar seviyesinde işlem görüyor. Geçen ay, 10.200 dolar ile 11.200 dolar arasında değişiyor ve bu aralığın üst sınırındaki direnç, çoklu yoğun satışları katalize ediyor. Boğalar bu bölgeden kararlı bir şekilde geçtikleri için, ufukta daha da tersi olabilir. Yaklaşan haftalık mum kapanışı – yarın saat 00: 00’da (GMT) gerçekleşecek – bu hareketin uzun vadeli önemi hakkında ciddi bilgiler sunacak.

BU FRAKTAL BTC’NIN YAKINDA 15.500 DOLARA YÜKSELEBILECEĞINI ÖNERIYOR

Bir analist yakın zamanda , Bitcoin’in geçtiğimiz yıl boyunca yakından takip ettiği bir fraktal modele işaret etti. Bu modelin, önümüzdeki aylarda 15.500 dolara çıkmasına neden olabilecek yeni bir yükseliş trendine girdiğini belirtti.

SON DAKİKA! Bitcoin haberleri
Güncel BTC Fiyatı: 1 BTC Kaç TL?
Tüm Hisse Önerileri İçin: Hisse Önerileri


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın