Tone Vays 12 Aylık Bitcoin Tahmini Yaptı

Tone Vays 12 Aylık Bitcoin Tahmini Yaptı

Bitcoin Haberleri
Nisan 28, 2020 tarafından koindeks
17
tone-vays

Tone Vays bitcoin madenciliği üzerine açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalar arasında 12 aylık bitcoin tahmini de yer aldı. Vays insanların 1 yıllık dönem içinde bitcoine taleplerinin artacağını ve insanların güvenilir olarak bitcoini tercih edeceklerini söyledi. Ayrıca kripto paranın kötü günlerinin eskilerde kaldığını düşündüğünü açıkladı.

Yıl Sonu İçin 10 Bin Dolar Tahmini

Tone Vays’ın tahminleri arasında bitcoin için seviye tahmini de yer aldı. Vays önümüzdeki 2 ay içinde seviyenin 9 bin dolara kadar çıkacağını söyledi. Yıl sonu için ise 10 bin dolar tahmininde bulundu. Ancak ekonominin virüs ve çeşitli sebeplerle zayıflamasının devam etmesiyle bitcoin yükselişinin çok da yüksek olmayacağını düşündüğünü vurguladı. Çünkü insanların ekonominin zor durumunda ellerine bulunan paraları kaybetmemek için önlemler almasının daha olası olduğunu söyledi.

Ülkelerden Euro Bırakma Açıklaması Gelebilir

Tone Vays bitcoin üzerindeki tahminleri yanı sıra ekonomiye dair açıklamalarda yaptı. Buna göre ekonomik kriz ve euronun yükselmesiyle başa çıkamayacak duruma gelen ülkelerden euro bırakma açıklaması gelebileceğini söyledi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X