Topps, MLB World Series NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Topps, MLB World Series NFT Koleksiyonunu Yayınladı

Kripto Para Haberleri
Ekim 30, 2021 tarafından Merteren Alkis
97
topps-mlb-nft

Popüler şekerleme ve koleksiyon ürünleri şirketi Topps, firmanın ikinci serisi 2021 Topps Beyzbol NFT koleksiyonunun ardından 2021 Topps NOW MLB World Series NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Şirketin geçmişteki NFT koleksiyonlarına benzer şekilde Topps, yeni World Series NFT koleksiyonu için Avalanche blok zinciri ağını kullanıyor.

Topps, , MLB World Series NFT Koleksiyonu Büyük İlgi Gördü

Geçen yıl boyunca, Bazuka sakızı, şekerleme ve koleksiyon ürünleri üreten Amerikan şirketi Topps Company, Inc., takas edilemez token (NFT) ve blok zinciri teknolojisine odaklandı. Şirket, Major League Baseball (MLB) ve Garbage Pail Kids gibi hayranların favorilerini içeren bir dizi koleksiyon yayınladı. İki hafta önce firma, 17 sayfa komik animasyon sergileyen NFT paketlerini içeren Godzilla Rage adlı bir koleksiyon çıkardı.

Son 2021 Topps Beyzbol NFT koleksiyonunun ardından Topps, 2021 Topps NOW MLB World Series NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü. Avalanche blok zinciri tarafından desteklenen, World Series’e adanmış yeni seri, “resmi lisanslı oyuncu görüntüleri ve NFT’ye özel dijital animasyonlar” sunuyor. Seri 27 Ekim’de başladı ve hayranlar tüm seriyi 9 Kasım Salı 23:59’a (ET) kadar toplarlarsa ödül olarak özel bir Topps NOW NFT koleksiyonunu alacak.

Topps’a göre, 2021 World Series NFT koleksiyon paketleri, paket başına bir NFT dijital koleksiyon içeren paket başına 25 dolar olacak. Günde sadece 1.000 paket mevcuttur ve paketler sınırlı olduğu için her paketin değer kazanma şansı eşittir. Duyuru, NFT alıcılarının MLB World Series sona erdikten sonra üç iş günü içinde paketleri alacağını belirtiyor.

Dijital Spor ve Eğlence’nin başkan yardımcısı ve küresel genel müdürü Tobin Lent, NFT’lerin fiziksel Topps NOW serisi kartlarla aynı en güzel anları getireceğini açıklıyor.

Tobin Lent,

Topps NOW yıllardır ikonik World Series’in en güzel anlarını kutladı ve biz de aynı heyecanı tutkulu NFT koleksiyonerleri topluluğumuza getirmekten heyecan duyuyoruz. Topps NOW son derece popüler bir kart serisidir, bu nedenle bu ürün serisini NFT’ler olarak geliştirebilmek, Topps’un dijital koleksiyon alanında yenilik yapmaya devam etmesinin bir başka yoludur.

World Series NFT koleksiyonunun çıkarılmasına ek olarak, World Series’e bu yıl bizzat katılan hayranlar, o oyuna özgü özel Topps NOW NFT’lerini kullanma fırsatına sahip olacaklar. Taraftarlar, her oyun gününden World Series biletlerini tarar veya Ballpark Uygulamasından yararlanır. Özel Topps NOW NFT’lerinin kullanım süresi 15 Kasım’da 23:59’da (ET) sona erecek, şirketin duyurusu sona eriyor.

Spor NFT’leri popülerdi ve Topps geçmişte piyasaya sürdüğü fiziksel kart koleksiyonlarından yararlandı. Sporla ilgili bir başka popüler NFT projesi, bugüne kadar tüm zamanların satışlarında 717.93 milyon dolar gören NBA Top Shot. NBA Top Shot satışları, şirketin popüler eski NBA oyuncusu Shaquille O’Neal’ı eklemesinden bu yana büyük ölçüde arttı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X