Tüm Seviyeleri Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini

Tüm Seviyeleri Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini

Bitcoin Haberleri Ethereum Haberleri Kripto Para Haberleri
Eylül 27, 2020 tarafından koindeks
39
bitcoin-ethereum

Dünya’nın en popüler kripto para birimleri olan Bitcoin ve Ethereum’da son zamanlarda hareketsiz bir tavır görüyoruz. Konsolidasyon aşamasında oldukları anlaşılabiliyor. Tüm yatırımcılar bu iki kripto parada nasıl bir yön belirlenecek ve ne zaman gibi soruların cevaplarını merak ediyor. Uzman analist DonAlt, bu iki kripto para hakkında tahminlerini belirtti. DonAlt daha önce 6.100 dolar ve 10.500 dolar seviyesini hatta 2020’de oluşabilecek ralliyi doğru tahmin etmişti.

Son Çekilmeler Aslında Güçlü Bir Yükselişin Sinyali

Son Bitcoin çekilmesinin ardında sert bir yükseliş olacağını düşünen DonAlt, paylaştığı açıklamada şu sözlere değindi:

AYLIK BITCOIN ANALİZİ: ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ GÜN İÇİNDE BİR SIKINTI İLE KARŞILAŞMADIĞIMIZ SÜRECE, DESTEK İÇİN BASİT BİR YENİDEN TEST GİBİ GÖRÜNÜYOR, BU GENELLİKLE YÜKSELİŞE NEDEN OLUYOR.

Bitcoin, Altına Göre Daha İyi Performans Gösterebilir

S&P 500 ve altın bir sıçrama yaptı evet. Fakat Bitcoin çok büyük bir sıçrama yaptı. Bu da Bitcoin’in çok daha güçlü olduğunu gösteriyor, dedi. DonAlt paylaştığı yazıda şunu paylaştı:

SPX VE ALTIN KÜÇÜK BİR SIÇRAMA YAPTI, BTC ÇOK BÜYÜK BİR SIÇRAMA YAPTI. BU, SİZE GÜCÜN NEREDE OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. BOZULMADAN ÖNCE BİLE BELLİYDİ, DOLAYISIYLA BTC DAHA İYİ PERFORMANS GÖSTERECEK…

Ethereum’un Gücü Şaşırtıcı

Ethereum’u da yakından takip eden analist şu sözleri ekledi:

ETH’NİN GÜCÜNE GERÇEKTEN ŞAŞIRDIM. BEKLEDİĞİM AŞAĞI YÖNLÜ HAREKET TAMAMLANDI, ANCAK TAMAMEN ÇÖKMEDİ VE HIZLI BİR ŞEKİLDE ALICI BULDU. BU YA BOYUN ÇİZGİSİ YENİDEN TESTİ YA DA AŞAĞI DOĞRU HAREKETİN TAMAMI BİR SARSINTIYDI.

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X