Twitter Ceo’sunun Bitcoin Tercihi Yine Gündem Oldu

Twitter Ceo’sunun Bitcoin Tercihi Yine Gündem Oldu

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 24, 2020 tarafından koindeks
48
twitter-ceosunun-bitcoin-tercihi-gundem-oldu

Kripto para gündemine twitter ceo’sunun bitcoin tercihi damga vurdu. Twitter CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin’e hayatındaki öncelikler arasında yer veren bir paylaşımda bulundu. Twitter hesabındaki bilgi bölümüne #bitcoin yazacak kadar Bitcoin’i desteklediği bilinen CEO, Bitcoin’e hayatındaki öncelikler arasında yer vermesiyle yeniden gündeme geldi.

Twitter CEO’sunun Bitcoin Aşkı

Bitcoin destekçisi olduğunu gizlemeyen Twitter CEO’su, Jack Dorsey, Twitter’daki bilgi kısmına #bitcoin yazmakta bir sakınca görmüyordu. Bu özelliği sebebiyle kripto para piyasasında çok fazla tanınan, ünlü CEO son paylaşımıyla bir kez daha adından söz ettirdi. Jack Dorsey, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, hayatındaki öncelikler sırasında, Bircoin’e de yer verdi.

Bitcoin Fiyatlarını Yükselten Etki

Jack Dorsey, Bitcoin destekçisi olmakla beraber, fiyatları üzerinde de etkili oluyor. Jack Dorsey, 2 Şubat’ta Bitcoin emojisinin tanıtımını Twitter üzerinden yaptı. Jack Dorsey aynı gün içerisinde, bilgi bölümünde yer alan her şeyi kaldırarak sadece Bitcoin kelimesiyle, emojiyi bıraktı. 10 Şubat’ta Bitcoin fiyatı, 9000 dolar seviyesinden 10 000 dolar seviyesine yükseldi.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X