Tyler Winklevoss İngiliz Merkez Bankası’na Öneride Bulunuyor

Tyler Winklevoss İngiliz Merkez Bankası’na Öneride Bulunuyor

Bitcoin Haberleri
Mayıs 27, 2020 tarafından koindeks
10
tyler-winklevoss-ingiliz-merkez-bankasina-oneride-bulunuyor

Tyler winklevoss İngiliz Merkez Bankası’na öneride bulunuyor. Gemini Borsası’nın ceosu olan Tyler yaptığı paylaşımda İngiliz Merkez Bankası’nın altın yerine bitcoin rezervlerinin tutması gerektiğini ifade ediyor. Ayrıca bitcoinin altının yerini alacağını vurguluyor. Akıllı olanların bitcoinleri portföylerine eklemesi gerektiğini ifade ediyor.

Yaşanan Altın Tartışması Sonrasında Gönderi

Borsa ceosu Winklevoss yaşanan altın tartışmasının sonrasında gönderi paylaştı. Yaptığı paylaşımla da altın yerine bitcoini öneriyor. Altın tartışması ise İngiltere ile Venezuela arasında yaşanıyor.

İngiltere Merkez Bankası (BoE) tarafından altın rezervlerinin salgın döneminde kullanılmak istemesi Venezuela’nın bankaya dava açmasına sebep oldu. Çünkü Venezuela Merkez Bankası BoE’de bulunan Venezuela’ya ait olan altın rezervlerini 2018 yılından beri yapılan taleplere rağmen vermiyor.

Nicolas Nadura’ya Teslim Etmek İstenmediği Biliniyor

BoE’nin Venezuela Merkez Bankası’na altın rezervlerini teslim etmeme sebebinin altında Nicolas Nadura yatıyor. Çünkü İngiltere ve Abd hükümetleri Nadura’nın Venezuela ülkesinde krize neden olan bir diktatör olarak görüp 1 trilyondan fazla olan altın rezervini teslim etmek istemiyor.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X