Ünlü Ekonomistten Şaşırtan Altın Bitcoin Dolar Tahmini

Ünlü Ekonomistten Şaşırtan Altın Bitcoin Dolar Tahmini

Bitcoin Haberleri Kripto Para Haberleri
Nisan 22, 2020 tarafından koindeks
65
unlu-ekonomistten-sasirtan-altin-bitcoin-dolar-tahmini

Eski riskten korunma fonu yöneticisi olan Real Vision Group’tan Raoul Pal, altın bitcoin dolar tahmini ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Bitcoin ve altın yükselişine karşın ABD dolarının neden daha yüksek fiyatlarda olacağına dair fikirlerine yer verdi.

Dolarda Yüksek Fiyat Patlaması

Raoul Pal tahminlerinde Bitcoin ve altın yükseliş çizgisine devam ederken ABD’nin merkez bankası Federal Rezerv faiz oranlarını negatif yaptığında ABD dolarının daha yüksek fiyatlardan patlayacağını öngördü. Doların zarar görmesinden önce bir patlama yapacağını belirten ekonomist doların erimekte olduğunu ise kabul ediyor. Buna benzer bir durum 20 Mart’da gerçekleşti. Faiz oranlarının sıfır denilebilecek seviyeye gelmesinden 4 gün sonra altı büyük para birimine karşı dolar endeksi Ocak ayından bu yana en yüksek seviyesi olan 102’98’i gördü.

Uzun Vadede Bitcoin Ve Altın Kazandıracak

Raul Pal pandemi sırasında en mantıklı yatırım araçlarının Bitcoin, altın ve dolar olduğunu söylerken Morgan Creek Capital’den Mark Yusko’nun paranın uzun süre bu pozisyonda kalamayacağını söylemesi üzerine uzun vadede ise Bitcoin ve altının kurtarıcı olduğunu belirtti.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X