Ünlü Kripto Para Uzmanı Açıklamalarda Bulundu

Ünlü Kripto Para Uzmanı Açıklamalarda Bulundu

Bitcoin Haberleri
Mayıs 4, 2020 tarafından koindeks
15
unlu-kripto-para-uzmani-aciklamalarda-bulundu

Charlie Shrem isimli ünlü kripto para uzmanı kripto paranın durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Charlie Shrem açıklamayı 30 Nisan tarihinde katıldığı etkinlikte yaptı. Açıklamalarından en önemlisi ise bitcoinin büyük bir yükseliş yaşayacağını düşündüğünü söylemesi oldu.

Madencilerin İşlerinden Olacağını Söyledi

Charlie Shrem etkinlikte yaptığı konuşmada bitcoin yarılanma zamanına çok az bir süre kaldığından bahsetti. Ayrıca bu yarılanmanın bitcoin madenciliği yapan kişileri işlerinden edeceğini söyledi. Bu düşüncesine sebep olarak da bitcoinin maliyetlerinin çok yüksek olmasını gösterdi. Ayrıca Shrem borsanın Abd hükümeti tarafından manipüle edilmesi ihtimalinin olduğunu söyledi. Bunu da insanların genelinin koronavirüs sebebiyle işsiz olmasına rağmen borsanın tüm dönemlerin en yüksek seviyesinde olmasına dayandırdı.

Yarılanma Etkisinin Sürme Süresi

Ünlü uzman yaşanacak bitcoin yarılanmasının piyasa ve yatırımcılar üzerindeki etkisinin sürme süresi ile ilgili de açıklamalar yaptı. Bu etkilenmenin 2 yıla kadar sürebileceğini söyledi. Bu duruma 2017 yılında yaşanan piyasa yarılanmasının etkisinin 1,5 yıl kadar sürdüğünü örnek göstererek yaptı.

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X