Usta Yatırımcı: Seçimi Kim Kazanırsa Kazansın Siz Bitcoin Alın!

Usta Yatırımcı: Seçimi Kim Kazanırsa Kazansın Siz Bitcoin Alın!

Bitcoin Haberleri
Ekim 2, 2020 tarafından koindeks
28
bitcoin-haberleri

Dolar endeksinin düşmesi Bitcoin’i yükseltirken, seçimlerin belirsizliği dolar endeksindeki baskıyı arttırabilir. Uzman yatırımcı, seçimi kim kazanırsa kazansın siz Bitcoin alın dedi.

ABD Dolar endeksi DXY’nin zayıflamasıyla birlikte kripto paralar ve emtialardaki yükseliş güçleniyor. Aynı zamanda analistlerin ABD halkına Bitcoin alın önerisiyle birlikte bu hafta Bitcoin yükselebilir.

Washington’da, koronavirüs için yeni bir teşvik paketi konuşulurken, dolar endeksi DXY 1 Ekim itibariyle yeniden düşüşe başladı. Bu düşüş 4. oldu.

Uzman Analist Vays: Seçimi Kim Kazanırsa Kazansın Siz Bitcoin Alın!

Dolar endeksi DXY ve Bitcoin/USD uzun zamandır bir ters korelasyon içerisinde hareket ediyor. Yani dolar endeksi ne zaman artsa Bitcoin düşüyor ya da tam tersi dolar endeksi ne zaman düşse, Bitcoin yükseliyor. ABD yeni teşvik paketini tartışırken yeniden dolar endeksinde düşüş başladı. ABD Maliye Bakanı Steven Mnuchin, teşvik paketinin konuşulduğunu doğruladı. Paket içerisinde nitelikleri uygun ABD vatandaşlarına 1.200 dolarlık çek verileceğini söyledi.

Bu konuşmalar devam ederken, uzman analist Tone Vays, seçimleri kim kazanırsa kazansın teşvik paketleriyle para basma devam ettiği sürece dolar endeksinin düşeceğini söyledi.

Vays paylaştığı bir gönderide şu sözlere değindi:

Seçimi kim kazanırsa kazansın para basmaya devam edecekler, bu nedenle BITCOIN SATIN ALIN!

 

 

Add a comment

Günlük Analizler ve Son Dakika Haberler Telegram Kanalımızda!

X